softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11926
  • Užívatelia: 2833

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

OKbase One

77 %

Vedenie účtovnícva neziskových organizácií.

OKbase One je software špeciálne vytvorený pre vedenie účtovníctva neziskových organizácií, neplatcov DPH, ktorí až doposiaľ viedli "jednoduché účtovníctvo", najčastejšie v peňažnom denníku. Ide o občianske združenia, cirkvi a náboženské spoločnosti, všeobecne prospešné spoločnosti, záujmové združenia právnických osôb, nadačné fondy a spoločenstvá vlastníkov bytových jednotiek. >
Software OKbase One bol vytváraný so základnou myšlienkou, aby jeho ovládanie bolo veľmi jednoduché. Preto ho zvládne aj laik v účtovníctve aj v ovládaní PC. Umožňuje veľmi jednouché zadávanie údajov, riadok po riadku, podobne ako v peňažnom denníku. Užívateľovi pritom pomáha sústava ponúk, zoznamov a formulárov. Vyplňovanie prebieha s kontrolou logickej správnosti.

OKbase One je program, ktorý nevznikol "orezaním" bežného účtovníctva, avšak je šitý daným organizáciám na mieru. Obsahuje rad nadštandartných funkcií špecifických pre neziskový sektor, vrátane ošetrenia členských príspevkov, opakovaných zmlúv, grantov, evidencie skladov a majetku, a pritom nie sú potrebné ďalšie špeciálne moduly. OKbase One tiež zohľadňuje vstup ČR do Európskej únie, napríklad plne podporuje sledovanie DPH ako pri získanie grantu z EÚ, tak pri dovoze tovaru z EÚ.

OKbase One zároveň umožňuje plynulý prechod zo zjednodušenej na plnú formu účtovníctva (predtým podvojné účtovníctvo), a síce po naplnení plnej formy účtovej osnovy.
OKbase One

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Mzda

Mzda

Peněženka

Peněženka

Autoservis + AdmWinPU

Autoservis + AdmWinPU

ÚdXL

ÚdXL

OKmzdy

OKmzdy

LCS SIS Fakturace

LCS SIS Fakturace

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 b 3 4 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
OKbase One

OKbase One

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 2 9 d 3 d  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)