softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 8708
  • Užívatelia: 2113

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

The Sims 2

85 %

Vyskúšajte si hru, ktorá simuluje reálny život zábavnou formou

The Sims 2 je vskutku podarené pokračovanie predchádzajúceho dielu. Táto hra sa dá charakterizovať ako simulátor reálneho života a vzťahov medzi ľuďmi, aj keď je to tu spracované zábavnou formou. Zlepšenie je u druhého dielu viditeľné už na prvý pohľad. Môže za to samozrejme lepšia grafika. Vylepšene je poznať aj v editore postáv a celkovej ponuke hry. Môžete tu tak projektovať výstavbu vlastných sídiel, ranča či klasických domov. Tie potom môžete skrášliť širokou škálou doplnkov.

Hlavným vylepšením, ktoré tu nájdete je prehĺbenie sociálnych väzieb. Najväčšou novinkou je ale systém starnutia a výchovy potomkov. Keďže každú postavičku definuje niekoľko atribútov, tak tým vzniká jej osobnosť a v priebehu hry sa formuje. Poďme sa v skratke pozrieť na vytvorenie novej hry.

Na výber sú tu tri základné rodiny a každá má svoj vlastný príbeh. Môžete sa samozrejme pustiť do vytvárania vlastnej rodiny a bývania, avšak menej skúsení hráči by mali skúsiť tutoriál alebo aspoň prednastavené príbehy. Po vybraní rodiny, prípadne po vytvorení vlastnej, dôjde k vytváraniu charakteru. Editor je tu veľmi vydarený a vy tak vytvárate svoj charakter od telesnej schránky cez jej životné priority až po životopis. Ak vytvoríte dva charaktery, muža a ženu, môžete ich dať do vzťahu manželského, priateľského alebo napríklad príbuzenského. Až dokončíte svoj charakter, môžete sa presunúť do hry.

Keďže chceme, aby ste si hru zahrali, tak nebudeme ďalej prezrádzať, čo na vás čaká. Len dodáme, že v hre je potrebné si strážiť potreby postavičiek. To jest dodržiavať hygienu, pravidelný spánok, komunikáciu a stravu. Sledovať tieto potreby vám pomôžu ukazovatele. Tak šťastný život!

The Sims FreePlay - rodinný simulátor na mobil

The Sims 2Muchlující sa sim

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nová grafika
  • Prepracovanejšia tvorba postavičiek
  • Možnosť starnutia a vychovávania potomkov
  • Každodenné potreby
  • Vytvorte si svoju vlastnú predstavu o živote

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Air Conflicts

Air Conflicts

Zábavná letecká arkáda

MHD Simulator 2009

MHD Simulator 2009

Okúste povolanie vodiča električky

Traktor Zetor Simulátor 2009

Traktor Zetor Simulátor 2009

Simulátor všetkých simulátorov

Colin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

Vynikajúce rallye preteky

City Bus Simulator 2010 – New York

City Bus Simulator 2010 – New York

Brázdite ulice New Yorku s autobusom

Diskusia

Kika Kika reagovat 23.07 20:06

A Free nemáte? Iba Demo? :)

Honza Honza (administrátor) reagovat 24.07 09:09

Dobrý deň, Sims2 vo freewarové verzii neexistujú. S demom si však môžete hru vyskúšať a užiť si tak poriadnu kopu zábavy.

Meno:
Opište znaky opačně  1 a e b c 3  :
 
Odkaz :