softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12556
  • Užívatelia: 2923

Pequod 1.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Pacman

Pacman

Klasický Pacman, ktorého snáď každý pozná. Musíte pozbierať všetky žlté guličky na hracej ploche a pritom dávať pozor na príšery, ktoré Vás chcú zjesť.
Trine

Trine

Skákačka Trine paradoxne vznikla ako vedľajší projekt zaujímavého fínskeho štúdia Frozenbyte. Ide o veľmi netradične poňatú side-scroll skákačku, ktorá zaujme nielen svojimi možnosťami, ale hlavne vďaka svojej prekrásnej grafike. Tajomné podzemné prostredie presakuje mágiou, temnými silami a najrôznejšími nebezpečnými pascami. Do neho sa potom vrhá trojica hlavných hrdinov, ktorí sú paradoxne jednou jedinou osobou.  Hráč si počas hrania Trine môže…
Super Mario Sorb

Super Mario Sorb

Super Mario Sorb 1 je celkom podarená arkáda legendárneho Super Maria. Opäť hráte za chlapíka v modrých montérkách a zachraňujete princezné. Nevýhodou Maria Sorb 1 je síce horšie grafické spracovanie, ale pri hre samotnej to nevadí a hra dokáže príjemne vyplniť Váš voľný čas.
Bateráček

Bateráček

Zlý aterák Ampérčák odpojil mesto Baterkov od siete. Vaším cieľom je pripojiť opäť elektriku. Hlavné pozitívum hry je to, že sa nemusí inštalovať.
LocOsTress

LocOsTress

LocOsTress je logická hra. Úlohou je poskladať koľaje tak, aby mohol vozík prejsť a Vy nazbierať čo najviac zlata.
hocus

hocus

Máte radi puzzle hry? Hocus je príjemná logická hra, kde sa pohybujete s červenou kockou po rôzne pospájaných rúrkach, pričom ju musíte dopraviť do vopred vyznačenej červenej oblasti. Ovládanie je veľmi jednoduché, problémom je práve kľučkovanie po zložitej spleti rúrok. Za malý poplatok ide o dobrú jednohubku, ktorá zabaví na dlhé chvíle. Popri hudbe stále hrá pohodová hudba. Hru môžete poznať z iPhonov, odkiaľ ju vývojár preniesol aj na…
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)