softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12925
  • Užívatelia: 2948

Delphi Code Converter 2.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

MemPort

MemPort

Program na prístup k fyzickej pamäti Windows NT/2000/XP.
Číselník

Číselník

Slová autora - Komponent obsahuje 15 funkcií pre prácu s číslom bežného účtu, IBAN (International Bank Account Number), identifikačným číslom, rodným číslom, ISBN (International Standard Book Number), ISSN (International Standard Serial Number), EAN (European Article Number) a UPC (Universal Product Code). Súčasťou je aplikácia číselník, ktorá okrem popisu jednotlivých funkcií umožňuje tieto funkcie tiež.
Delphi

Delphi

Delphi je vývojové prostredie pre Windows, môžete si tu vytvárať od najjednoduchších až trebárs po zložitejšie programy. Jedná sa o verziu Personal, ktorá je určená pre domáce použití (vhodné pre študentov SŠ), keďže teda nemôžete vytvorený program predávať a nieje možné program využívať vo firme. Verzii Personal je tiež odobraná možnosť pracovať s databázou. Na inštaláciu tejto verzie je potrebné sa registrovať, kde zadáte svoj kontaktný e-mail a obratom…
FastExperts

FastExperts

FastExperts 1.1 rozširuje možnosti vývojových prostredí C++Builder a Delphi.
Delphi Form Editor

Delphi Form Editor

Delphi Form Editor je, ako už názov napovedá, Editor *.dfm súborov pro Delphi. Aplikácia upravuje súbory vo dvoch formátoch, v binárnej aj v textové. Podporuje D1 až D7 forms.
Jedi Code Library

Jedi Code Library

Knižnica kódov určená všetkým vývojárom v Delphi 4, 5 a 6 vrátane PE. Funkcia: - pre prácu s reťazcom vrátane Unicode,  - súbory - dátumom a časom,  - matematické a štatistické funkcie,  - prevody merných jednotiek,  - grafické operácie,  - práca s inštanciami danej aplikácie,  - celkové informácie o systéme a bežiacích úlohach, - zisťovanie mena procedúry - unitu a čísla riadkov kódu na základe adresy za behu aplikácie…
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)