softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13923
  • Užívatelia: 3156

Černokněžník - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Déčkotéka

Déčkotéka

Česká televízia má množstvo programov pre deti a Déčkotéka je toho ďalším dôkazom. Ide o súbor desiatok audio rozprávok pre najmenších, ktoré väčšinou nepresahujú dĺžku 10 minút a ponúkajú široké spektrum tém. Rodičia, ako aj deti, si tak môžu vybrať každý deň niečo iné a zaspávať s obľúbenými postavičkami. Audio narozprávali známe mená ako Jiří Zapletal, Lucie Štěpánková, Martin Stránský, Jiří Dvořák a ďalší. Rozprávky sú…
Classical Block

Classical Block

Classical Block je navrhnutý pre začiatočníkov aj expertov. Je to obľúbená hra, ktorá sa označuje pojmom tetris. Môžete hrať a zároveň počúvať hudbu vo formáte MIDI, WAW alebo MP3 na pozadí. Môžete meniť vzhľad kociek, skiny, ukladať a načítať hru a dalšie možnosti.
COLORING BOOK 9: LITTLE MONSTERS

COLORING BOOK 9: LITTLE MONSTERS

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozkošných príšeriek. Program je určený pre deti starší ako 3 roky. Shareware je obmedzený na päť obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Pegged

Pegged

Slovami autora : Logická a kombinačná hra. Úlohou je preskakovaním kameňov zrušit všetky kamene (až po posledný).
Vlk a psi

Vlk a psi

Slovami autora: Určite poznáte doskovoú hru Vlk a psy. Teraz si ju môžete zahrať proti počítaču. V tomto programe hrá počítač vždy za psy, takže vždy vyhráte. Môžete to však využiť a naučiť sa postup výhry.
PC Bert

PC Bert

Škriatok poskakujúci po kockách pyramídy sa vyhýba rôznym padajúcim predmetom, musí označkovať všetky kocky, aby postúpil do ďalšieho kola.