softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13576
  • Užívatelia: 3015

Coloring Book 13: Baby animals 1.02.98 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Patnáctka

Patnáctka

Slovami autora : klasická hra, ktorej cieľom je poskladať 15 kociek.
Šibenice

Šibenice

Šibenice je klasická hra šibenice. Hádate písmená, pokiaľ poviete určitý počet nesprávnych písmen, tak sa namaľuje šibenica a vy ste prehrali.
Toppler

Toppler

Popis autora : Hrajete za malú žabičku, ktorá musí nájsť cestu z jedného rohu do iného. Žabka sa pohybuje iba po leknách a keď spadne do vody, zomrie. Hra začína s tromi životmi, ale po nabytí určitého score, či po zobraní tzv. dobrodružstva sa životy navyšujú. Pozor, dobrodružstvie môže znamenať aj smrť či stratu bodov! S rastúcim počtom levelov rastú aj rozmery hracej plochy a pribudnú aj nepriatelia vo forme nepríjemných múch. Vo vyšších kolách sa tiež…
COLORING BOOK 9: LITTLE MONSTERS

COLORING BOOK 9: LITTLE MONSTERS

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozkošných príšeriek. Program je určený pre deti starší ako 3 roky. Shareware je obmedzený na päť obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Gemtree Kostka

Gemtree Kostka

Slovami autora : Jednoduchá 6-stranná hracia kocka.
Opus Pocus

Opus Pocus

Opus Pocus ponúka, podobne ako hra TANK'D, hranie s 3D prostredím a využitím gravitácie ako herným prvkom. Spojitosť medzi hrami a hlavne herným zameraním nie je náhodná - oba vývojárske tímy totiž pochádzajú z VFS (Vancouver Film School). U Opus Pocus navyše hrá rovnako dôležitú úlohu náplň hry aj jej prevedenie. Hráčovi je najprv predstavená rozľahlá miestnosť s knihou na stole. Ona kniha potom hosťuje celý príbeh a stáva sa tak…
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)