softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13922
  • Užívatelia: 3154

Dopravní pexeso - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Classical Block

Classical Block

Classical Block je navrhnutý pre začiatočníkov aj expertov. Je to obľúbená hra, ktorá sa označuje pojmom tetris. Môžete hrať a zároveň počúvať hudbu vo formáte MIDI, WAW alebo MP3 na pozadí. Môžete meniť vzhľad kociek, skiny, ukladať a načítať hru a dalšie možnosti.
Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozprávkových bytostí a rozprávkových scén. Obsahuje napr. obrázky z rozprávok: Popoluška Kráska a zviera Snehulienka ... Program je určený pre deti staršie ako 3 roky. Shareware je obmedzený na 5 obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Základy matematiky

Základy matematiky

Program vytvorený pre 1. stupeň základných škôl na precvičovanie základných matematických operácií, ako je sčítanie, odčítanie, násobenie a delenie (i všetko dohromady). Program ponúkne okrem jednoduchého vzhľadu tiež správu užívateľov. Žiak alebo osoba používajúca tento program sa zaregistruje a vďaka registrácii získa okrem hesla (ktoré je samozrejmosťou) tiež možnosť zapisovať výsledky a ukladať osobné nastavenia. Osoba teda môže zistiť,…
Bludiště

Bludiště

Hra Bludisko je určená pre naozaj malé deti. Ostatne, práve oni z neho majú vždy najväčšiu radosť. Hra disponuje niekoľkými levelmi, pričom všetky sú nastavené na veľmi nízku obtiažnosť, čím je vyslovene predurčená pre najmenších.Počas cesty zbierajte diamanty a pomocou šípok dopravte panáčika až do cieľa označeného vlajkou.
Coloring Book 5: Alphabet train

Coloring Book 5: Alphabet train

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázky vlakov, kde každý vagón obsahuje písmenko abecedy. Program je určený pre deti staršie ako 3 roky. Shareware je obmedzený na 5 obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Toppler

Toppler

Popis autora : Hrajete za malú žabičku, ktorá musí nájsť cestu z jedného rohu do iného. Žabka sa pohybuje iba po leknách a keď spadne do vody, zomrie. Hra začína s tromi životmi, ale po nabytí určitého score, či po zobraní tzv. dobrodružstva sa životy navyšujú. Pozor, dobrodružstvie môže znamenať aj smrť či stratu bodov! S rastúcim počtom levelov rastú aj rozmery hracej plochy a pribudnú aj nepriatelia vo forme nepríjemných múch. Vo vyšších kolách sa tiež…