softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13921
  • Užívatelia: 3153

Medvěd Míša: Cesta kolem světa - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Monsters vs. Aliens

Monsters vs. Aliens

Monštrá vs. Votrelci (v origináli Monsters vs. Aliens) je hra, ktorá vznikla na motívy úspešného animovaného filmu štúdia Paramount Pictures. Ten pripravil najmä detským divákom vtipnú a zábavnú "podívanú" so sympatickými príšerkami.  Príbeh hry je totožný s tým filmovým - planétu Zem navštívili votrelci z vesmíru a rozhodne sa nechcú správať ako na návšteve. Zasiahnuť preto musia práve príšerky a poradiť si so všetkými votrelcami. V hre…
LEGO Digital Designer for Windows

LEGO Digital Designer for Windows

Pomocou LEGO Digital Designer si môžete hrať s legom. Môžete si postaviť čokoľvek - hrad, vesmírnu loď, robota, dom, auto a ďalšie. Všetko samozrejme virtuálne a nikdy vám nedôjdu kocky.
Blue Bird

Blue Bird

Hra pre deti. Zbierate žížalky. Deti (a nejen ony) sa pritom určite pobaví. Prajeme mnoho zábavy.
COLORING BOOK 12: AIRPLANES AND THINGS THAT FLY

COLORING BOOK 12: AIRPLANES AND THINGS THAT FLY

Coloring Book je program detských omaľovánok s obrázkami rôznych druhov lietadiel a všetkého, čo lieta. Napr. obrázok : Nákladného lietadla Helikoptéry Vesmírnej lode Dvojplošníka.... Program je určený pre deti staršie viac ako 3 roky. Shareware je obmedzený na 5 obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Noc plná kouzel

Noc plná kouzel

Spájanie herných kameňov na štvorcovom alebo šesťhrannom poli dokáže vytvoriť zábavu na dlhé hodiny. A presne túto hernú činnosť prináša Noc plná kouzel. K hre samotnej je však ešte pridaný zaujímavý príbeh. Noc plná kouzel obsahuje množstvo úrovní, ktoré hráči plnia nielen pre zábavu, ale aj pre získanie dukátov. S nimi totiž môžu zaplatiť bylinkové záhony a domčeky do čarovného lesného mesta. Jeho vybudovanie je totiž cieľom hlavného hrdinu hry. Každé…
Sněžný muž Nosánek

Sněžný muž Nosánek

V hre Snežný muž Nosánek sa Yetti preniesol naspäť v čase až do praveku. Snaží sa dostať na severný pól a po ceste pozbierať čo najviac cencúľov alebo liekov, ktoré ti pridajú život. Pozor si musí dať na rôzne nastražené prekážky.