softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13473
  • Užívatelia: 2996

mini3škvorky 3škvorky - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozprávkových bytostí a rozprávkových scén. Obsahuje napr. obrázky z rozprávok: Popoluška Kráska a zviera Snehulienka ... Program je určený pre deti staršie ako 3 roky. Shareware je obmedzený na 5 obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Blue Bird

Blue Bird

Hra pre deti. Zbierate žížalky. Deti (a nejen ony) sa pritom určite pobaví. Prajeme mnoho zábavy.
Asterix & Obelix XXL 2: Mission: Las Vegum

Asterix & Obelix XXL 2: Mission: Las Vegum

Obľúbená komiksová dvojka Asterix a Obelix sa v pokračovaní k hre Asterix & Obelix XXL opäť vydávajú v ústrety rímskym légiám a hlavne poriadnej dávke dobrodružstva. Caesar totiž prišiel s ďalším plánom, ako získať Galiu pod svoju právomoc. Tentoraz v jeho pláne nefiguruje hrubá sila - stavia totiž obrovský zábavný park Las Vegum, do ktorého naláka druida Getafixa (v slovenčine Panoramixa). Známa dvojka sa tak okamžite vydáva za ním, aby…
Opus Pocus

Opus Pocus

Opus Pocus ponúka, podobne ako hra TANK'D, hranie s 3D prostredím a využitím gravitácie ako herným prvkom. Spojitosť medzi hrami a hlavne herným zameraním nie je náhodná - oba vývojárske tímy totiž pochádzajú z VFS (Vancouver Film School). U Opus Pocus navyše hrá rovnako dôležitú úlohu náplň hry aj jej prevedenie. Hráčovi je najprv predstavená rozľahlá miestnosť s knihou na stole. Ona kniha potom hosťuje celý príbeh a stáva sa tak…
Gemtree Kostky

Gemtree Kostky

Slovami autora : Hra v kockách pre 1 až 8 hráčov. Cieľom hry je získať 14 rôznych kombinácií kociek.
LEGO Digital Designer for Windows

LEGO Digital Designer for Windows

Pomocou LEGO Digital Designer si môžete hrať s legom. Môžete si postaviť čokoľvek - hrad, vesmírnu loď, robota, dom, auto a ďalšie. Všetko samozrejme virtuálne a nikdy vám nedôjdu kocky.
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)