softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13222
  • Užívatelia: 2963

mini3škvorky 3škvorky - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Coloring Book 13: Baby animals

Coloring Book 13: Baby animals

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozkošných mláďátok. Program je určený pre deti starší ako 3 roky. Shareware je obmedzený na päť obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Piškvorky Online

Piškvorky Online

Piškvorky Online umožní hrať piškvorky proti ostatným ľuďom, za každé odohrané zápasy zbierať hodnotenie a bojovať o predné priečky najlepších hráčov.
Farm Frenzy 3: American Pie

Farm Frenzy 3: American Pie

Farmárske hry stále patria medzi najobľúbenejšiu hernú zábavu, ktorú je možné odporučiť starším aj mladším hráčom a to prakticky bez spodného vekového limitu. Herná séria Farm Frenzy potom patrí medzi stálice, podobne ako hra Farming Simulator. Farm Frenzy 3: American Pie prináša do klasickej farmárskej zábavy niekoľko nových prvkov. Ak ste hrali niektoré z mnohých predchádzajúcich dielov, okamžite sa v hre zorientujete, základný princíp…
Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book 8: Fairy tales

Coloring Book je program detských omalovánok s obrázkami rozprávkových bytostí a rozprávkových scén. Obsahuje napr. obrázky z rozprávok: Popoluška Kráska a zviera Snehulienka ... Program je určený pre deti staršie ako 3 roky. Shareware je obmedzený na 5 obrázkov, plná verzia obsahuje 50 obrázkov.
Had

Had

Slovami autora : Varianta klasickej hry Had. Had sa plazí po ploche a požiera rôzne predmety. Jedná sa o ukážkový program z príručky k aplikácii Petr.
Dopravní pexeso

Dopravní pexeso

Dopravní pexeso je pexeso určené pre deti. Deti sa v ňom formou hry zábavne zoznámia s dopravnými značkami. Teraz už budú deti bezpečne vedieť, kde je prechod pre chodcov alebo kde môžu očakávať na ceste nebezpečenstvo. Celá hra je intuitívna a názvy značiek sú profesionálne nadabované. Na ovládanie vystačíte s myšou a hru dokážu hrať samostatne deti od 5 rokov.
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)