softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13938
  • Užívatelia: 3162

Pentax RAW codec for Windows Vista/7 32 bit - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

PENTAX Remote Assistant

PENTAX Remote Assistant

Pentax Remote Assistant 3 je pre majiteľov fotoaparátov Pentax K10D a K20D. Remote Assistant umožňuje používať a ovládať fotoaparát pomocou počítača. Umožňuje ovládať dva a viac fotoaparátov, čo je výhodné na použitie v grafickom štúdiu, či v profesionálnych podmienkach. Pomocou počítača môžete fotografovať a využívať funkcie Vášho fotoaparátu.
Pentax K20D Firmware

Pentax K20D Firmware

Aktualizácia firmware pre digitálny fotoaparát Pentax K20D. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
Pentax K10D Firmware

Pentax K10D Firmware

Aktualizácia firmware pre digitálny fotoaparát Pentax K10D. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
Pentax K-5 Firmware

Pentax K-5 Firmware

Aktualizácia firmware pre digitálny fotoaparát Pentax K-5. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
Pentax K-7 Firmware

Pentax K-7 Firmware

Aktualizácia firmware pre digitálny fotoaparát Pentax K-7. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.