softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14007
  • Užívatelia: 3167

Floyds Bumpershoot 2.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

číslostop

číslostop

Vašou úlohou je vylosovať si väčšie číslo než počítač.
Zloděj

Zloděj

Slovami autora: Je to kartová hra, mne známa ako "Zlodej". Ide v nej predovšetkým o rýchlosť a postreh. Kompletný návod na hru nájdete v nápovede hry.
Slay the Spire

Slay the Spire

Fanúšikovia hier ako Hearthstone a Darkest Dungeon si prídu na svoje v komplexnej a náročnej hre Slay the Spire, ktorá je ale zároveň odmeňujúca a prívetivá k nováčikom. Vy si vyberiete jedného z troch hlavných hrdinov, každého s inými schopnosťami, aby ste sa vydali na cestu plnú nepriateľov, ktorí sú čiastkovými prekážkami pred finálnym bossom. Slay the Spire je kartová hra, kde je vašou úlohou strategicky ničiť…
Solitaire Maniac

Solitaire Maniac

Solitaire je herná klasika, ktorá nikdy neomrzí. Ak sa tak však stane, je k dispozícii široká sada kartových hier s názvom  Solitaire Maniac. V sade je naozaj veľké množstvo hier, takže môže hráč každý týždeň v roku vyskúšať niekoľko nových. Na začiatku je potrebné zadať meno, pod ktorým budete hrať. Mená majú zároveň funkciu profilov. Potom si stačí vybrať zo zoznamu vaše meno a nahrané rekordy sa budú zobrazovať vo vašom profile. Pri každej hre je možné…
3D Solitaire

3D Solitaire

Známa windowsovská hra 3D Solitaire v 3D prevedení. Uhol pohľadu, ktorým sa budete na karty dívať, môžete ľubovolne meniť. Taktiež sa dá pohybovať s celou plochou, na ktorej sú karty umiestnené. Iste si obľúbite i podarené animácie na začiatku a po úspešnom dokončení hry.
Oko

Oko

Oko je hra známa taktiež pod názvom dvadsať jeden, ktorú pozná určite každý. Je veľmi jednoduchá a dá sa hrať Kedykoľvek. Program umožňuje hrať jednu hru alebo turnaj na pät víťazných hier. Máte možnosť voľby rubu kariet.