softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14110
  • Užívatelia: 3193

HomePexeso V.21.12 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Mariáš

Mariáš

Mariáš predstavuje klasickú českú hru, ktorá bavila a baví nemalý počet hráčov. Ide o hazardnú kartovú hru pre troch hráčov. Figurujú tu sedmy a tromfy a hra by bola o ničom bez flekovania a riadneho rozmýšľania.Ovládanie je riešené pomocou myši. Grafická stránka programu je vydarená a nie je zbytočne prezdobená. Mariáš ponúka dokonalé odreagovanie pre každého a na ľubovoľne dlhý čas.
Smaragdová země Solitaire

Smaragdová země Solitaire

Solitaire patrí medzi najznámejšiu sólo zábavu. Karty všeobecne sú obľúbenou kratochvíľou nejedného hráča (aktuálne navyše vďaka titulu Hearthstone a jemu podobným). Hra Smaragdová země Solitaire kombinuje túto obľúbenú zábavu s ďalšími mini hrami a všetko navyše podkresľuje zaujímavým príbehom. Ten je plný mágie, zla, dobra i učenia. Hra Smaragdová země hráčovi postupne ukazuje príbeh o mocnom čarodejníkovi a jeho učeníkovi. Ten bol vybraný, aby sa…
číslostop

číslostop

Vašou úlohou je vylosovať si väčšie číslo než počítač.
ShitSoft Pexeso

ShitSoft Pexeso

Pexeso je klasické pexeso, ktoré sa hraje proti človeku alebo počítaču. Môžete si vybrať z rôznych sád obrázkov: doprava, erby, hudba, zvieratá. Keď hráte proti počítaču, tak je možné nastaviť aj obtiažnosť.
Hypnotizér

Hypnotizér

Slovami autora: Veľmi jednoduchá hra, ktorá vám dokáže, že počítač dokáže čítať vaše myšlienky. Neváhajte ju vyskúšať. Hra je motivovaná známym javom, ktorý po internete koluje v mnohých mutáciách. Aplikácia sa nemusí inštalovať, a má iba 32 kB.
Poker Challenge

Poker Challenge

Poker Challenge je akási kombinácia Solitaire a Pokeru. Ide o celkom zložitú hru u ktorej sa musí premýšľať a taktizovať.