softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13961
  • Užívatelia: 3165

BookBag Plus 4.6.8 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Výuka 3D grafiky

Výuka 3D grafiky

Slovami autora : Výukové lekcie pre prácu s 3D grafikou. V 9 výukových lekciach sa môžete zoznámiť so základmi programovania 3D grafiky v aplikácii Petr. Po spustení programu možno spustiť ukážku jednotlivých lekcií. Otvorením programu v aplikácii Petr (postačí demoverzia) si môžete prehliadnuť jednotlivé lekcie spolu s ich popisom.
Hesla jednoty bratrské

Hesla jednoty bratrské

Program Hesla jednoty bratrské každý deň zobrazí na obrazovke Vášho PC dva verše z Písma. Tento program je obdoba tlačených Hesel Jednoty bratrské. Keď chcete každý deň začať prácu s počítačom nejakým biblickým veršom, je tento program určený práve pre vás. Nechajte sa osloviť bibliou. Je to stará kniha, v ktorej sa nachádzajú nové veci.
Evidence knih

Evidence knih

Máte rozsiahlu zbierku kníh a už neviete, kde sa nachádza Váš obľúbený román alebo detektívka? Je tu pre Vás program Evidence knih, v ktorom môžete evidovať radu podrobných informácií o Vašich knihách (český názov, originálny názov, autor, ISBN, cena, žáner, počet strán, nakladateľstvo, rok vydania, edícia, séria, náklad výtlačkov, stav knihy, hlavné postavy, prekladateľ, ilustrácie, obsah, umiestnenie, poznámka, či ste knihu prečítali, hodnotenie...).…
My Books

My Books

My Books je elektronický čitateľský denník, v ktorom máte prehľadne uložené informácie o prečítaných knihách a referáty k nim (ak ich napíšete). Samozrejmosťou je možnosť tlače záznamov z databázy.