softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15466
  • Užívatelia: 3250

GestWin 1.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

ScreenFOTO

ScreenFOTO

Popis autora : ScreenFOTO Vám umožní vyfotiť z obrazovky Vašeho pc vybranú časť alebo vyfotiť celú plochu. Získaný obrázok možno jednoducho uložiť kliknutím do okna programu.
DrivesWatcher

DrivesWatcher

Slovami autora: Program sa zobrazí ako malá šípka a dvojitým kliknutím na ňu sa rozbalí okno s informáciami o voľnom a ceľkovom mieste na všetkých pevných diskoch. Opätovným kliknutím na šípku sa okno schová.
Access Administrator Pro

Access Administrator Pro

Access Administrator dokáže heslom ochrániť vaše súbory a adresáre, aby nemohli ostatný užívatelia pozerať, meniť alebo mazať súbory. Ochrana sa aktivuje automaticky podľa identity užívateľa a definovaného časového plánu. To umožní napríklad vymeziť deťom čas pre internet a hry. Časový plán sa dá nastaviť rôzne pre rôznych užívateľov. Nastavenie programu Access Administrator je chránené heslom, takže nikto nemôže bez hesla zmeniť nastavenie.
FRSPCReboot

FRSPCReboot

FRSPCReboot vie rýchlo reštartovať počítač. Nemá žiadne užívateľské rozhranie. Po spustení okamžite reštartuje počítač. Všetky aplikácie budú hladko ukončené, ich uloženia.
Hyper Maker HTML

Hyper Maker HTML

HyperMaker je webový kompilátor pre Windows. Transformuje HTML dokumenty do samostatných publikácii alebo eBooků, ktoré nepotrebujú webový prehliadač a môžu byť použité bez predchodzej inštalácie. Podporuje väčšinu z HTML špecifikácie verzie 3.2 a mnoho rozšírení z verzie 4. Publikácie nepodporujú len text a obrázky, ale tiež MPEG, Flash a PDF súbory. Publikácie sa dajú zaheslovať rôznymi metódami.
Bitobit CompoLife

Bitobit CompoLife

Chcete vedieť koľko krát bola stlačená určitá klávesa Vášho počítača, alebo tlačítko na myši ? Potom je Bitobit CompoLife určený práve Vám.

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia