Pekny den, spolu s kamerou som dostala aj program na videá PMB. Problem je so zalohovanim videi v tomto programe. Najprv som skušala videa napalit na CD, ale neprišla som na to ako to spravit hromadne.Ked som to skušala po jednom, napalilo sa to vždy bez zvuku. Teraz som si kupila externy pevny disk a robi mi tam to iste. Je nejaky sposob ako sa videa daju z tohto programu uložit? Idealne hromadne, tak aby sa zachovala aj časova postupnost a datumy nahravania. Ak by to nešlo nemam problem to nahravat aj po jednom, len aby to bolo aj so zvukom. Dakujem :)Mija17.4.2015Zobraziť odpovede (4)Odpovedať
Dobrý deň
Prosím o radu. Pri spustení multimedialneho prehrávača sa v -Možnostiach napájania- premažú všetky nastavenia na defaultné. Stačí spustiť nejaký film, alebo klip, poprípade internet cez you tube. Robí to iba WinXP, v Win7 je to OK. Prosím poraďte. Ďakujem. Windows XP-Home edition SP2Ján Križan11.11.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň, už druhý deň si lámem hlavu s wordom. Konkrétne nastavenie "iba na čítanie" mi naskakuje ako sa mu zachce. Nikdy som ho nenastavovala, v niektorých prípadoch sa mi na mojom vytvorenom dokumente akoby časom zmenilo toto nastavenie a opäť je "iba na čítanie" čo obmedzuje moju činnosť keďže taký subor mi nejde potom odstrániť. Už som skúšala všetko čo som na nete našla, aj uložiť ako, no aj ten subor vznikne ako "iba na čítanie" aj klik pravým, vlastnosti - tam atribúty - a nie je tam zaškrtnuté políčko iba na čítanie tak nechápem kde to mám "odškrtnúť"...
Neviem jednoducho čo s tým. Chcem mať proste wordové dokumenty normálne, bez podobných obmedzení.Lenka14.5.2014Zobraziť odpovede (5)Odpovedať
zdravim vas, kde by som nasiel slovensky alebo cesky slovnik do pragramu balabolka, cita to totiz iba po anglicky a to nie jeto co potrebujem, za odpoved dakujem!marianx17.1.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý den mam win10 a vzdy ked stlacim Delete tak sa my zamkne počitač nieviete ako by som to vipol ? ďakujemJaroslav Ladányi14.6.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
zdravim,odisla mi zakladna doska na pc poreboval by som z hardisku wd600ue vytiahnut niake veci kupil som si kabel na prepojenie hdd z usb som si stiahol Total Commander 64 bit a a pri kopirovani mi to ze pristup odopren da sa to niako obist? počitač som mal na heslo, aj ked zmenim spravcu hardisku tak nejde to vedel by niekdo poradit? dakujemPeter13.2.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Zdravím, chcela by som sa poradiť ohľadom sťahovania súborov z portálu ulož.to. Vždy, keď sa chcem na portál prihlásiť, či stiahnuť nejaký súbor, vypisuje mi už asi týždeň: Vypršal časový limit!, aj keď kód odpíšem vždy rýchlo, no nechce ma pustiť ďalej. Ďakujem za radu :)Zuzana22.3.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň,
pri otváraní súborov z USB kľúča mi píše: "odkaz sa vzťahuje na sieťové pripojenie ktoré nie je k dispozíci...." ako sa to dá opraviť súbor resp. čo mám robiť aby som mohla súbory otvoriť?
ďakujem.zuzana21.8.2013Zobraziť odpovede (11)Odpovedať
Zdravím. Môžete mi prosím pomôcť s nastavením FTP na prenos súborov z pevného disku v programe Total Commander? V okne pre prihlásenie do FTP som skúšal viacero možností, ale aktívnu výmenu sa mi stále nepodarilo spustiť. Vďaka.TotCom3.7.2012Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Používam Windows10. Z ničoho nič sa mi znefunkčnilo otváranie priečinkov. Keď kliknem na ikonku, priečinok sa namiesto otvorenia skopíruje do panelu úloh. K jeho obsahu sa neviem dostať ani len vizuálne. Nepomáha ani zrušenie pripnutia na panel úloh, a neviem ho obnoviť ani maximalizovať, hoci mi tieto možnosti ponúka. Vopred ďakujem za radu.
zdravim vas,chcem si stiahnut nejaky subor na prehravanie hudby a dvd,stiahol som si winrar,ale tam sa mi daju prehravat skladby piesni len po jednej,nemožem prehrat cely album cely,aky program je na to najlepši,po druhe dal som nechtiac na externom hard disku formatovat disk a nechtiac som vymazal asi 980dvd filmou,daju sa nejako vratit moje zmazane filmy spet,dakujem za rady,
Dobrý den, prosím Vás existuje convertor aj na prevod hovoreneho slova na text? Nachádzam len programy v opačnom zneni. ĎakujemSilvia5.9.2017Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý večer potrebujem radu počítač mi pri štarte windowsu vyhodí že mi chýba msvcp.110dll súbor vraj systémova chyba mohli by ste mi poradiť ako to oppraviť, je na to nejaká aplikácia zdarma kde nevyžadujú licenciu? Sťahovala som si fix dll erorrs ale po inštalácii žadali lkúpiť licenciu tak som to odstránila .pravdepodobne mám chybu v registroch neviem. prosím poraďte. Ďakujemkatka27.9.2016Zobraziť odpovede (6)Odpovedať
mám problém s excelom. Keď chcem otvoriť uý uložený súbor, vypíše mi:
Pri odosielaní príkazu do programu sa vyskytli problémy. neviem, čo s tým. Poradíte?
Zdravím.Kopíroval som na 8TB HDD menej ako 7,5 TB dát z rôznych diskov formátovaných v NTSF. Logicky som si myslel, že mi, ešte 500 GB zostane k dobru, ale do konca mi ešte nejakých 152 GB chýba. AKO JE TO MOŽNÉ ?!Môže to fungovať tak, že napr. 200 GB bude na jedom disku predstavovať viac, ako na druhom, kvôli rozdielnej veľkosti alokačnej jednotky ?=--> príklad 8 TB exFAT (1024 kb) - 1,5 TB (NTFS 4096 bajtov) <--=Stačilo by len zmeniť tú veľkosti alokačnej jednotky na rovnakú, ale samotné systémy fungujú odlišne ?italoduri4.11.2020Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý den stiahol som si amd catalyst relive a po stiahnutí pi počítač sekal každé 2 sekundy a nedá sa to ani vymazať neviete čo z tým ? dominik22.10.2017Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
pri kontrole AV ESETom NOD32 sa mi hlási počet kotrolovaných súborov a aj vidím aké súbory sa kontrolujú, ale keď otvorím USB zahlásisa , že priečinok je prázdny.Karol28.4.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
keď vložím USB kľúč do pc, píše mi, že je nutné ho naformátovať. Ako sa mám k súborom na kľúči dostať? ďakujemxy11.3.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Práca so súbormi: Ako inštalovať
Ako inštalovať program Celestia Maroš 20.1.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: kopirovanie videi z programu PMB
Pekny den, spolu s kamerou som dostala aj program na videá PMB. Problem je so zalohovanim videi v tomto programe. Najprv som skušala videa napalit na CD, ale neprišla som na to ako to spravit hromadne.Ked som to skušala po jednom, napalilo sa to vždy bez zvuku. Teraz som si kupila externy pevny disk a robi mi tam to iste. Je nejaky sposob ako sa videa daju z tohto programu uložit? Idealne hromadne, tak aby sa zachovala aj časova postupnost a datumy nahravania. Ak by to nešlo nemam problem to nahravat aj po jednom, len aby to bolo aj so zvukom. Dakujem :) Mija 17.4.2015 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťPráca so súbormi: WinXP možnosti napájania
Dobrý deňProsím o radu. Pri spustení multimedialneho prehrávača sa v -Možnostiach napájania- premažú všetky nastavenia na defaultné. Stačí spustiť nejaký film, alebo klip, poprípade internet cez you tube. Robí to iba WinXP, v Win7 je to OK. Prosím poraďte. Ďakujem. Windows XP-Home edition SP2 Ján Križan 11.11.2014 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Práca so súbormi: word - iba na čítanie
Dobrý deň, už druhý deň si lámem hlavu s wordom. Konkrétne nastavenie "iba na čítanie" mi naskakuje ako sa mu zachce. Nikdy som ho nenastavovala, v niektorých prípadoch sa mi na mojom vytvorenom dokumente akoby časom zmenilo toto nastavenie a opäť je "iba na čítanie" čo obmedzuje moju činnosť keďže taký subor mi nejde potom odstrániť. Už som skúšala všetko čo som na nete našla, aj uložiť ako, no aj ten subor vznikne ako "iba na čítanie" aj klik pravým, vlastnosti - tam atribúty - a nie je tam zaškrtnuté políčko iba na čítanie tak nechápem kde to mám "odškrtnúť"...Neviem jednoducho čo s tým. Chcem mať proste wordové dokumenty normálne, bez podobných obmedzení. Lenka 14.5.2014 Zobraziť odpovede (5) Odpovedať
Práca so súbormi: slovnik do balabolky
zdravim vas, kde by som nasiel slovensky alebo cesky slovnik do pragramu balabolka, cita to totiz iba po anglicky a to nie jeto co potrebujem, za odpoved dakujem! marianx 17.1.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: Po stlačený Delete sa my zamkne PC
Dobrý den mam win10 a vzdy ked stlacim Delete tak sa my zamkne počitač nieviete ako by som to vipol ? ďakujem Jaroslav Ladányi 14.6.2016 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: povolenie pristupu k hdd
zdravim,odisla mi zakladna doska na pc poreboval by som z hardisku wd600ue vytiahnut niake veci kupil som si kabel na prepojenie hdd z usb som si stiahol Total Commander 64 bit a a pri kopirovani mi to ze pristup odopren da sa to niako obist? počitač som mal na heslo, aj ked zmenim spravcu hardisku tak nejde to vedel by niekdo poradit? dakujem Peter 13.2.2016 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: Problém pri sťahovaní a registrácii
Zdravím, chcela by som sa poradiť ohľadom sťahovania súborov z portálu ulož.to. Vždy, keď sa chcem na portál prihlásiť, či stiahnuť nejaký súbor, vypisuje mi už asi týždeň: Vypršal časový limit!, aj keď kód odpíšem vždy rýchlo, no nechce ma pustiť ďalej. Ďakujem za radu :) Zuzana 22.3.2016 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: poskodený subor na USB
Dobrý deň,pri otváraní súborov z USB kľúča mi píše: "odkaz sa vzťahuje na sieťové pripojenie ktoré nie je k dispozíci...." ako sa to dá opraviť súbor resp. čo mám robiť aby som mohla súbory otvoriť?
ďakujem. zuzana 21.8.2013 Zobraziť odpovede (11) Odpovedať
Práca so súbormi: Nastavenie FTP v Total Commander
Zdravím. Môžete mi prosím pomôcť s nastavením FTP na prenos súborov z pevného disku v programe Total Commander? V okne pre prihlásenie do FTP som skúšal viacero možností, ale aktívnu výmenu sa mi stále nepodarilo spustiť. Vďaka. TotCom 3.7.2012 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťPráca so súbormi: Nefunguje mi otváranie priečinkov
Dobrý deň.Používam Windows10. Z ničoho nič sa mi znefunkčnilo otváranie priečinkov. Keď kliknem na ikonku, priečinok sa namiesto otvorenia skopíruje do panelu úloh. K jeho obsahu sa neviem dostať ani len vizuálne. Nepomáha ani zrušenie pripnutia na panel úloh, a neviem ho obnoviť ani maximalizovať, hoci mi tieto možnosti ponúka. Vopred ďakujem za radu.
file:///C:/Users/owner/Desktop/IMG_20230215_225701.jpg Karol 15.2.2023 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Práca so súbormi: Jak obnovit smazaný harddisk?
zdravim vas,chcem si stiahnut nejaky subor na prehravanie hudby a dvd,stiahol som si winrar,ale tam sa mi daju prehravat skladby piesni len po jednej,nemožem prehrat cely album cely,aky program je na to najlepši,po druhe dal som nechtiac na externom hard disku formatovat disk a nechtiac som vymazal asi 980dvd filmou,daju sa nejako vratit moje zmazane filmy spet,dakujem za rady,Ľuboš 24.11.2018 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Práca so súbormi: Prevod reci na textovy dokument
Dobrý den, prosím Vás existuje convertor aj na prevod hovoreneho slova na text? Nachádzam len programy v opačnom zneni. Ďakujem Silvia 5.9.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťPráca so súbormi: Chýba msvcp110.dll
Dobrý večer potrebujem radu počítač mi pri štarte windowsu vyhodí že mi chýba msvcp.110dll súbor vraj systémova chyba mohli by ste mi poradiť ako to oppraviť, je na to nejaká aplikácia zdarma kde nevyžadujú licenciu? Sťahovala som si fix dll erorrs ale po inštalácii žadali lkúpiť licenciu tak som to odstránila .pravdepodobne mám chybu v registroch neviem. prosím poraďte. Ďakujem katka 27.9.2016 Zobraziť odpovede (6) OdpovedaťPráca so súbormi: Excell - Pri odosielaní príkazu do programu
Dobrý deň,mám problém s excelom. Keď chcem otvoriť uý uložený súbor, vypíše mi:
Pri odosielaní príkazu do programu sa vyskytli problémy. neviem, čo s tým. Poradíte?
Ďakujem,
Lacena Peter 24.4.2013 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať
Práca so súbormi: NTSF vs. exFAT
Zdravím.Kopíroval som na 8TB HDD menej ako 7,5 TB dát z rôznych diskov formátovaných v NTSF. Logicky som si myslel, že mi, ešte 500 GB zostane k dobru, ale do konca mi ešte nejakých 152 GB chýba. AKO JE TO MOŽNÉ ?!Môže to fungovať tak, že napr. 200 GB bude na jedom disku predstavovať viac, ako na druhom, kvôli rozdielnej veľkosti alokačnej jednotky ?=--> príklad 8 TB exFAT (1024 kb) - 1,5 TB (NTFS 4096 bajtov) <--=Stačilo by len zmeniť tú veľkosti alokačnej jednotky na rovnakú, ale samotné systémy fungujú odlišne ? italoduri 4.11.2020 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťPráca so súbormi: Problém z počítačom
Dobrý den stiahol som si amd catalyst relive a po stiahnutí pi počítač sekal každé 2 sekundy a nedá sa to ani vymazať neviete čo z tým ? dominik 22.10.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťPráca so súbormi: Problém s načítaním súborov na USB
pri kontrole AV ESETom NOD32 sa mi hlási počet kotrolovaných súborov a aj vidím aké súbory sa kontrolujú, ale keď otvorím USB zahlásisa , že priečinok je prázdny. Karol 28.4.2016 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: windows nenačte USB kľúč
keď vložím USB kľúč do pc, píše mi, že je nutné ho naformátovať. Ako sa mám k súborom na kľúči dostať? ďakujem xy 11.3.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťPráca so súbormi: Všetky programy sa mi otvárajú v pdf
Dobrý deň, úplne všetky programy sa mi otvárajú v pdf... takže mi ich ani nespustí.. please help me Richie22 10.2.2017 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať