softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
 • Užívatelia: 3236
 • Martingzd

  Výber klávesnice

  Dobrý deň,
  Potreboval by som si kúpit novú klávesnicu,ale mám problém s jej výberom. Pred dvoma dňami som vracal spätne objednanú klávesnicu s Alzi ktorá bola na dotyk dosť hlučná a nebola kompatibilná s Win7 čo vôbec nebolo v popise. Poradí mi niekto prosím s výberom? Cena do 80eur...Ďakujem
  Martingzd 4.1.2013 Odpovede 5 Odpovedať

Odpovede:

 • Jakub Dobrý den,
  neuvádíte, na co klávesnici potřebujete, zda potřebujete USB, nebo PS/2 a podobně. Pokud jde o kancelářskou práci, při které bude klávesnice vystavena běžnému používání, můžete vyzkoušet například Enermax Aurora, na které je psán i tento text. Je poměrně levná a velmi příjemně se používá. Obsahuje 2 USB vstupy a (nekvalitní) zvukový vstup a výstup. Je však drátová, což někomu může nevyhovovat.

  Ve vašem rozpočtu už jsou ale i dražší klávesnice s mechanickými tlačítky, jako je SteelSeries 6Gv2, která vám vydrží do konce života, ale samozřejmě klape, jako většina mechanických klávesnic. Na trhu je celá řada zajímavých klávesnic ve vašem cenovém pásu, doporučujeme stanovit si priority (konektor, bezdrátová, nízký zdvih a tichý jemný chod nebo odolnost,...) a nedat na laciné "vychytávky", které zbytečně navyšují cenu, jako jsou zvukové konektory, nebo dockovací stanice pro iPod a podobně - na klávesnici by se mělo v první řadě dobře psát/hrát.
  Jakub (administrátor) 4.1.2013
 • Martingzd Ďakujem za odpoved,

  Čo sa týka klávesnice, tak potrebujem USB klavesnicu pre herné ale aj kancelárske použitie,najlepšie aby bola drátová,nie moc hlučná pri písaní a aby neobsahovala z lavej strany prídavné klávesi S1,S2... čo sa týka zdvyhu tak v tom niesom odborník tak sem takú požiadavku ani písať nebudem.Podsvietená byť môže aj nemusí - to nechám na vás
  Martingzd 4.1.2013
 • Martingzd Aby ste maly aspoň približnú predstavu čo zháňam, tak vám tu prikladám ešte jeden odkaz s klávesnicou ktorá splňa všetky moje požiadavky okrem jednej. A tou je že neni kompatibilná s Win7 64bit a má kaziaci dotykový display.

  http://klavesnice.heureka.sk/razer-lycosa/recenze/

  ak najdete niečo lepšie, tak budem len rád
  Martingzd 4.1.2013
 • Jakub V takom prípade rozhodne odporúčam SteelSeries 6G v2. Nemá žiadne nadštandardné klávesy, pripája sa cez USB (voliteľne cez dodávanú redukciu aj PS / S) a je takmer nezničiteľná. Je to herná klávesnica, s ktorou sa ale zároveň aj pohodlne píše - snáď len mechanické klávesy majú tendenciu byť trochu hlučnejší, ale v tomto prípade to nie je tak výrazné. Toto krátke video vám dá jasnú predstavu, čo od nej môžete čakať.
  http://www.youtube.com/watch?v=ARXXXMoqKig
  Jakub (administrátor) 7.1.2013
 • Martingzd Ďakujem...skvelý výber Martingzd 7.1.2013

Odpovedať na otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 0 8 1 8 9  :
 
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia