softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13937
  • Užívatelia: 3162

Openbox X-820 firmware 5.49 020609 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Optibox Koala firmware

Optibox Koala firmware

Aktualizácia firmware pre satelitný prijímač Optibox Koala. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
Opticum HD X402p firmware

Opticum HD X402p firmware

Aktualizácia firmware pre satelitný prijímač Opticum HD X402p. Táto verzia firmware obsahuje zoznam poľských kanálov. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
Openbox X-7200 CI PVR firmware

Openbox X-7200 CI PVR firmware

Aktualizácia firmware pre satelitný prijímač Openbox X-7200 CI PVR a jeho klon Elanvision 8000. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.
ProgDVB

ProgDVB

ProgDVB vám umožňuje sledovať digitálne televízne a rozhlasové vysielanie pomocou vašej televíznej karty. A nielen to, môžete sledovať aj internetovú televíziu alebo rádiové vysielanie. V programovom sprievodcovi je na výber skoro štyri tisícky programov. Vďaka tomuto programu si teda užijete veľa televíznej zábavy a klasickú televíziu už nebudete potrebovať. Program podporuje DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, ATSC, ISDB-T, IPTV, analógovej TV,…
Pobedit Openbox

Pobedit Openbox

POBEdit je editor pre satelitné prijímače Openbox F-300FTA, X-800/810/820CI. POBEdit umožňuje prepojenie počítača s prijímačom Openbox cez COM-port (RS-232). Program je aj v Slovenskom jazyku. POBEdit dokáže editovať a nastaviť parametre satelitu, transpondéra a programov. Zvláda import a export formátu SoftCam a umožňuje tiež aktualizovať kľúče z internetu. .
Openbox X-540 firmware

Openbox X-540 firmware

Aktualizácia firmware pre satelitný prijímač Openbox X-540. Upozornenie: Softmania.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za dôsledky spôsobené použitím uvedeného firmware, použitie je výhradne na vlastné nebezpečenstvo.