softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13823
  • Užívatelia: 3117

Clover Clock Screensaver 1.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Old Fashioned Halloween Slide Show

Old Fashioned Halloween Slide Show

Old Fashioned Halloween Slide Show je šetrič obrazovky obsahujúci obrázky s tématikou Halloween. Šetrič tvorí viac než 70 prezentácií a viac než 100 obrázkov.
Bird Drawings Screensaver 1

Bird Drawings Screensaver 1

Bird Drawings Screensaver 1 je šetrič obrazovky, ktorý zobrazuje kresby vtákov v ich prirodzenom prostredí. Obsahuje 16 pekných farebných skíc zachycujúcich vtáky pri jedle, pri lietaní a sedení.
Forest Screensaver

Forest Screensaver

Forest Screensaver Vám dovolí vychutnať si krásne, vždy zelené lesy. Slnko sa schováva za obzorom a prší, všetko doplňuje fascinujúca grafika a pozadie.
Digital Swirls 2 Screensaver

Digital Swirls 2 Screensaver

Digital Swirls 2 Screensaver je skvelý šetrič obrazovky pre váš desktop. Obsahuje 19 obrázkov.
Ocean Life 4 Screensaver

Ocean Life 4 Screensaver

Ocean Life 4 Screensaver je šetrič obrazovky s témou podmorský život. Obsahuje kolekciu obrázkov rôznofarebných rybiek a obrázky z podmorského života.
Ultra Screen Saver Maker

Ultra Screen Saver Maker

Ultra Screen Save Maker je jednoduchý, ale prepracovaný nástroj na tvorbu základných či špeciálnych šetričov obrazovky. Umožňuje kombinovať mnoho typov multimediálnych dát - obrázky, Flash animácie, texty z webu, alebo obrázky vybrané podľa kľúčových slov. Všetko je možné zobraziť v prehľadných náhľadoch a je pri tom možné využiť point & click rozhranie. Do vášho ideálneho šetriča je tiež možné zakomponovať hodiny a dátum v rôznych štýloch a…