softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15469
  • Užívatelia: 3251

Floola 5.6.0 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

DiskAid

DiskAid

DiskAid je malá aplikácia, ktorá vám pomáha prenášať súbory medzi mobilným telefónom iPhone (poprípade prehrávačom iPod Touch) a počítačom. Môžete manipulovať a upravovať zložky, tiež môžete zložky kopírovať, mazať alebo prenášať do vášho počítača alebo naopak z vášho počítača do zariadenia.
GoodSync

GoodSync

GoodSync je program určená pre rýchlu a automatickú synchronizáciu, zálohu a obnovu dát medzi viacerými zariadeniami. Pri prvom spustení programu budete ihneď vyzvaní k výberu zdrojovej a cieľovej zložky (kam chcete ukladať zálohu). Cieľová zložka môže byť pritom umiestnená na rovnakom počítači, externom disku, sieťovom disku alebo aj na internetovom úložisku. Samozrejmosťou je možnosť zvoliť, ako často sa má synchronizácia vykonávať.
BestSync 2011

BestSync 2011

BestSync je profesionálny nástroj slúžiaca na synchronizáciu adresárov a ochrane vašich dát. Môžete napr. synchornizovať, komprimovať a šifrovať súbory na USB disk. Šifrovací algoritmus je 'Microsoft Strong Cryptographic Provider' 128Bits RSA RC2. Program je veľmi jednoduchý a intuitívny sprievodca vám ho pomôže nastaviť.
SiMoCo

SiMoCo

SiMoCo je program pre správu mobilných telefónov Siemens. Obsahuje prenos súborov a ďalšie operácie medzi počítačom a mobilným telefónom. Teraz funkčné do radu 60.
SecretCodes

SecretCodes

Keď máte problém so zapamätaním najrôznejších prihlasovacích mien a hesiel, nieje nič jednoduchšie, než použiť tento software. SecretCodes si za vás bude pamätať všetky uložené hesla. Veľmi užitočná je tiež synchronizácia s PC.
Sony Ericsson Image Editor

Sony Ericsson Image Editor

Je program, na tvorbu vlastných obrázkov. Obrázok si môžete poslať do telefónu pomocou infračerveného portu, bluetooth alebo dátového káblu.

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia