softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13214
  • Užívatelia: 2963

Recepty 3.73 - softmania.sk

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy na stiahnutie

Jídelníček

Jídelníček

Pokiaľ každý deň dumáte nad tým, čo variť, potom program Jedálníček je tou správnou voľbou. Stačí do zoznamu zadať čo nejviac jedál a program sám náhodne vyberie jedálníček na celý týždeň podľa vašich požiadaviek. Jedálníček možno aj vytlačiť.
NoRec Extra

NoRec Extra

NoRec Extra je program pre závodné kuchyne, stravovacie jedálne, reštaurácie, penzióny a hotely. Jedná sa o normovaný program jedál, vrátane niekoľko stoviek receptov vytvorených podľa platných štátnych stravovacích noriem. Program obsahuje a vie : normovanie jedál podľa zadaných kritérií (množstvo, veľkosť normy) obsahuje viac než 1000 receptov podľa platnej štátnej normy zoznam názvov a cien surovín (s možností editácie) možnosť tvorby vlastných…
Recepty doma

Recepty doma

Slovami autora: Šikovný program zadarmo, pre Vašu kuchyňu. Rýchle pridávanie a vyhľadávanie receptov. Možnosť jednoduchého doplnenia receptu obrázkami. Veľmi jednoduché ovládanie, maximálny komfort, praktické využitie. Užívateľsky príjemné prostredie aj pre neskúsených užívateľov. Databáza receptov má 11555 receptov!).
EKuchařka

EKuchařka

Slovami autora: Program EKuchárka slúži na evidenciu receptov a efektívnu prácu s nimi. Recepty možno získať ručným zadaním, importom zo súborov, zo siete internet, alebo od ostatných užívateľov programu EKuchárka. Uložené recepty je možné vyhľadávať na základe všetkých uložených údajov. Zvolené recepty možno tlačiť, exportovať do súborov, vytvárať nákupné lístky použiteľné pri nákupe potrebných surovín. Program môžete využiť pri varení, podobne ako…
Víno všude kolem nás

Víno všude kolem nás

Víno všude kolem nás je užitočná veľká encyklopédia, v ktorej sa dočítate veľa vecí o histórii vína, odrodách vína, oblastiach a mnoho ďalších. K čítaniu Vám môže hrať aj cimbalová hudba. Obsahuje aj najlepšie recepty s vínom.
Living Cookbook

Living Cookbook

Living Cookbook je program pre správu receptov, ktorý obsahuje naozaj veľkú škálu receptov. Recepty si môžete vytlačiť alebo dokonca podľa svojho gusta upraviť a potom ich napríklad zverejniť na internete, áno, program umožňuje recepty zverejniť aj na internete. Ďaľšou funkciou programu je napríklad zostavovať jedálníček.
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)