softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14003
  • Užívatelia: 3167

Hitman: Blood Money

Verze Blood Money - 796,…

Hitman: Blood Money

87 %

Agent 47 po štvrtýkrát na scéne

Hitman - herný aj filmový hrdina, ktorý nepozná zľutovanie, nemá city a riadi sa iba rozumom. Presne taký je Agent 47. Označenie dostal podľa posledných dvoch číslic čiarového kódu, ktorý má vytetovaný na temene svoje plešatej hlavy. Vznikol ako inžiniersky projekt, pri ktorom použili DNA piatich najlepších svetových zabijakov na vytvorenie dokonalého nájomného vraha.

Hitman je veľmi zvláštna postava oplývajúca množstvom charakteristických rysov. Dva z nich už boli spomenuté. Ďalej je však dobré spomenúť tradičný oblek s červenou kravatou, v ktorom má náprsnom vrecku ukrytú škrtiaca struna. Snáď najtypickejšie sú ale zbrane. Hitman veľmi často používa pištoľ s tlmičom, ale jeho arzenál zahŕňa množstvo iných špecialít. Pri samotnej akcii sa tiež môže chopiť ľubovoľného predmetu a zaútočiť s ním na nepriateľa.

V štvrej časti boli pridané aj taktické zbrane, ktoré sa v Blood Money budú veľmi hodiť. Ide o sadu injekcií použiteľnú na zneškodnenie osoby, ktorá nemá byť zabitá. Hitmanovým cieľom je vždy určitá osoba a ostatní by nemali byť zabití alebo zranení. Novinkou je možnosť vylepšovať vlastnené zbrane a pridávať k nim dôležité súčasti.

Ďalšia z hojne využívaných metód, ako človeka uspať alebo zabiť, spočíva v primiešaní látky do pokrmu. Hráč sa s obeťou nemusí ani stretnúť. Klasikou je používanie maskovacích schopností. Tie spočívajú v získaní miestneho oblečenia, do ktorého sa agent prezlečie, aby splynul s okolitým obyvateľstvom.

V rámci Blood Money na hráča čaká niekoľko špinavých úloh a hromada "krvavých peniazí". Prvý kontrakt priláka nových obchodných partnerov, ktorí by radi využili Hitmanove služby. V spomínanej úvodnej misii je potrebné zabiť majiteľa zábavného parku. V parku totiž došlo pri nehode jednej z atrakcií k sérii úmrtí. Všetko bolo spôsobené nedostatočnou údržbou, no aj napriek tomu bol majiteľ zbavený obvinení. Otec jednej z mŕtvych dievčat si preto zaplatil Agenta 47, aby nastolil "spravodlivosť".

Celá hra sa ale zameriava na tajné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú vytváraním a nasadzovaním zabijakov. Veľké peniaze, veľký vplyv a veľká konkurencia. Všetko však má počiatok už v predchádzajúcich dieloch a v hre sú jednotlivé udalosti pripomínané. Nakoniec je celá kapitola uzavretá a raz a navždy vyriešená.

Upozornenie: Novšie operačné systémy, ktoré už nemajú DirectX 9, môžu mať problém so spustením dema. Pre spustenie je potom treba do hernej zložky stiahnuť a rozbaliť dve. Dll knižnice. Odkazy na stiahnutie sú msvcr71.dll a d3dx9_27.dll.  

Hitman: Blood MoneyObľúbená pištoľ za chrbtom

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rôznorodé úlohy
  • Množstvo zbraní
  • Taktizovanie, možnosti
  • Silný príbeh

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Tacoma

Tacoma

Mount & Blade: With Fire & Sword

Mount & Blade: With Fire & Sword

Bomb aréna

Bomb aréna

Football Manager 2021

Football Manager 2021

Mount & Blade

Mount & Blade

LEGO - Marvel Super Heroes

LEGO - Marvel Super Heroes

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f f 5 0 2 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Obľúbená pištoľ za chrbtom

Obľúbená pištoľ za chrbtom

Netradičné nástroje

Netradičné nástroje

Použitie brokovnice

Použitie brokovnice

Prvé misie

Prvé misie

Odpratanie tela

Odpratanie tela

Využitie prevlekov

Využitie prevlekov

Bubnový zásobník

Bubnový zásobník

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 8 e d 4 9  :
 
Nadpis:
Text: