softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14986
  • Užívatelia: 3233

FloorPAD

80 %

Nielen kreslenie pôdorysov

Tí z vás, ktorí niekedy vykonávali nejakú rekonštrukciu alebo stavbu vedia, že je dôležité všetko dopredu navrhnúť a prepočítať. Už staré známe príslovie hovorilo: Dvakrát meraj a raz rež a tento program vám s meraním pomôže. Ľahko si vytvoríte profesionálny plán domu alebo bytu.
Hoci sa to môže zdať ako komplikovaná úloha, tak v tomto programe je nakreslenie pôdorysu veľmi jednoduché. Po niekoľkých minútach budete mať kompletný pôdorys hotový a môžete ho vyplniť nábytkom. Tiež je možné zmeniť podlahy a farbu stien. Po dokončení týchto úprav si môžete vyskúšať virtuálnu 3D prehliadku. Tú môžete ešte vylepšiť pridaním autentických fotografií.
So svojim návrhom sa môžete pochváliť ostatným prostredníctvom sociálnych sietí alebo pomocou e-mailu. FloorPAD využijú aj realitné kancelárie, ktoré s ním ľahko vytvoria vizualizáciu, ktorá nadchne všetkých klientov a potenciálnych kupcov. Prezentácie potom budú veľmi profesionálne a atraktívne.
Výsledok vašej práce možno exportovať vo formáte PDF alebo vytlačiť. Plány možno zobraziť aj v internetovom prehliadači, ak máte nainštalovaný Adobe Flash Player, ktorý nájdete tu.

FloorPAD

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Virtuálne 3D prehliadky
  • Možnosť vkladať fotografie
  • Profesionálne návrhy pre realitné kancelárie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Art of Illusion

Art of Illusion

DraftSight

DraftSight

Interior Design 3D

Interior Design 3D

ZwCAD Professional

ZwCAD Professional

Rhino 3D

Rhino 3D

progeCAD

progeCAD

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 c 2 5 7 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
FloorPAD

FloorPAD

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 2 6 1 0 5  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia