softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13891
  • Užívatelia: 3140

Black Mirror 3

Verze 3 - 848,81 MB

Black Mirror 3

76 %

Tajomná hra s dokonalou grafikou

Začiatok tretieho dielu hororovej hry Black Mirror sľubuje nevídané dobrodružstvo. V úvodnej video sekvencii beží lesom muž s fakľou v ruke. Po chvíli sa kamera upriami na horiace sídlo a ďalší záber zachytáva bežca pred jeho bránou. Muž beží ďalej, hľadá políciu a hasičov. Ako im to však celé vysvetlí, keď vyzerá ako podpaľač?

Samozrejme, celé to nedopadlo dobre a hrdina sa ocitá na psychiatrickom vyšetrení, z ktorého putuje rovno do väzby. V tomto okamihu sa do diania zapája hráč. Jeho úlohou je dokázať nevinu hlavnej postavy a nájsť vinníka požiaru. Všetko sa ale začína zamotávať a na povrch vypláva niekoľko neobjasnených vrážd, ktoré je pre očistenie protagonistu nutné vyriešiť. 

Black Mirror 3 je naozaj kvalitná adventúra. Môže sa pýšiť dokonalým vizuálnym spracovaním a ponurou atmosférou panujúcou takmer všade. Vďaka týmto prvkom vás hra úplne pohltí a nadobudnete pocit, že sami stojíte v tieni obvinenia. Celé prostredie je pokryté tajomnou hmlou a nebo halia čierne mraky. Cítite sa nesvoj, adrenalín v krvi stúpa a celá situácia vám vonkoncom nie je príjemná.

Viac ale od hry nečakajte. Väčšie ľakačky sa nekonajú a tie dva naozaj hororové okamihy ani nestoja za reč. Napriek tomuto zásadnému neodstatku môžeme tvrdiť, že ide o zaujímavý počin, ktorý je ideálny na upršané sobotné popoludnie. Kladne hodnotíme najmä nečakaný záver a výborne nadizajnované herné prostredie.

Black Mirror 3Návšteva psychiatra

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jedinečné grafické spracovanie
  • Ponurá atmosféra
  • Logické úlohy

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Eleusis

Eleusis

Broken Age

Broken Age

Twin Sector

Twin Sector

Rust

Rust

Antenna

Antenna

Cathy's holidays

Cathy's holidays

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d f 7 b 9 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Black Mirror 3

Black Mirror 3

Návšteva psychiatra

Návšteva psychiatra

Pochmúrne počasie

Pochmúrne počasie

Väzenie

Väzenie

Naozaj detailná grafika

Naozaj detailná grafika

Desivé prostredie

Desivé prostredie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 f a 3 c e  :
 
Nadpis:
Text: