softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13893
  • Užívatelia: 3141

Creativerse

Verze 1.0

Creativerse

78 %

Vydajte sa na adventúru do rôznych svetov

V hre Creativerse sa ponoríte do kockovaného sveta plného dobrodružstiev, ako aj nebezpečenstiev. Sami alebo s partiou kamarátov sa vydáte do otvoreného sveta, kde môžete robiť všetko, čo sa vám zachce. Stavanie obydlí, objavovanie podzemia, lietanie, ťaženie vzácnych surovín alebo súboje s príšerkami – to všetko je možné robiť prakticky v neobmedzenom množstve.

V podzemí sa skrývajú náročnejší súperi, ktorí po vás pôjdu hneď, ako vás zbadajú. Na druhej strane z nich ale padajú lepšie a užitočnejšie veci, takže je dobré riskovať. Aj materiály sú dole lepšie, takže výpravy do neznámych prostredí rozhodne prospejú celej skupine. Keď už sme pri prostrediach, tie sa automaticky vygenerujú vždy, keď si vytvoríte vlastnú hru. Môžete sa tak ocitnúť v pralese, na horách, v púšti a pod. Všetky lokality navyše majú vlastnú dynamiku a aj príšery sú iné. 

Neodmysliteľnou súčasťou hry je aj výroba nových predmetov, ktoré pomôžu pri spracovaní surovín alebo s nimi môžete zabíjať okolité monštrá. Prostredie je, ako sme už spomínali, pixelové a ťažia sa, ako inak, kocky. Creativerse je svetom, kde má každá postava magické schopnosti, presnejšie šikovnú ruku, ktorá dokáže z každej kocky extrahovať potrebné suroviny a previesť ich tak do vášho inventára. Následne si musíte suroviny kombinovať a postaviť si dom, sochy, schody, plot, hradby atď. Mať svoje obydlie sa vyplatí, pretože chráni pred nepriateľskými útokmi a navyše sa v hre viac cítite ako doma. Ak máte radi sandboxové hry s otvoreným svetom, Creativerse vám k tomu ponúkne aj lepšiu grafiku ako väčšina podobných titulov a skvelú hrateľnosť zadarmo. 

CreativerseV dome

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Objavovanie svetov
  • Ťaženie surovín špeciálnou rukou
  • Otvorený svet plný nástrah
  • Kombinácia surovín
  • Craftenie
  • Pixelová ale pekná grafika
  • Veľa rozmanitých príšer

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Midnight Nowhere

Midnight Nowhere

Profesor Gustav - Zlověstná trojice

Profesor Gustav - Zlověstná trojice

Život Není Krásný 2

Život Není Krásný 2

Botanicula

Botanicula

Polda 4

Polda 4

The Tiny Bang Story

The Tiny Bang Story

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 4 d 2 6 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Creativerse

Creativerse

V dome

V dome

Stavanie lodí

Stavanie lodí

Celá parta pohromade

Celá parta pohromade

Lávové prostredie

Lávové prostredie

Inventár

Inventár

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 5 7 e e 6  :
 
Nadpis:
Text: