softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Area 51

87 %

Plná verzia akčnej hry z tajnej základne

Area 51 - slávne "tajné" vládne pracovisko, skryté kdesi v nevadskej púšti pri mexických hraniciach. Oblasť 51 je úsek púšte, kam údajne pred niekoľkými desiatkami rokov spadlo mimozemské plavidlo. Americká vláda oblasť okamžite uzavrela a pre potreby testovania si tu postavila výskumnú základňu. Jej hlavné časti sú desiatky metrov pod zemou a vykonávajú sa v nich tie najtajnejšie experimenty.

Hra je založená na fakte, že z havarovaného mimozemského plavidla prežila časť posádky. Tá uzavrela dohodu, že ak im bude poskytnutý priestor pre výskum, podelí sa s ľuďmi o vlastné technológie. Výskum im potom mal pomôcť pri boji s nepriateľmi na vlastnej planéte. Lenže nič nejde podľa plánu a po krátkom čase začne vychádzať najavo, že výskum je zameraný na jediný cieľ - ovládnuť Zem.

Hráč predstavuje člena zásahového tímu, ktorý má vyriešiť problémy priamo na základni. Mimozemšťania unikli a v zariadení zabíjají vedcov a pracovníkov. Navyše bol vypustený vírus, ktorý má poslúžiť na ovládnutie celej planéty. Situácia sa úplne vymyká kontrole, väčšia časť zásahového tímu je po smrti a hlavný hrdina spolu so svojim veliacim dôstojníkom pokračujú v misii bez podpory. Lenže po chvíli je dôstojník zabitý a Ethan Cole (dabovaný Davidom Duchovnym známym zo seriálu Akty X) je posledným vojakom z tímu. Sám je však ranený, no vďaka zraneniu získa nadprirodzené schopnosti, prostredníctvom ktorých sa dokáže meniť z človeka na mimozemšťana. Navádzaný jediným z preživších vedcov sa hráč snaží dostať do laboratória, aby sa vyliečil. Lenže nič nejde tak, ako má...

Samotná hra ponúka strhujúcu akciu okorenenú množstvom zaujímavých zbraní, skutočne zdatných protivníkov a náročných situácií. Zaujímavosťou je možnosť používať dva samopaly súčasne alebo využívať skenovacie zariadenie na získavanie informácií. Veľmi vítaná je možnosť priblíženia pri väčšine zbraní, čím je umožnená presnejšia streľba.

Area 51 je výborná akčná hra, ktorá je navyše dostupná úplne zadarmo v plnej verzii.

Upozornenie: Pre spustenie hry je potrebné stiahnuť aj priložený Patch. Ten nie je potrebné inštalovať - stačí ho rozbaliť priamo do zložky, v ktorej je hra umiestnená (originálne C:\Program Files (x86)\Midway Home Entertainment\AREA-51). Na spustenie potom využite pri inštalácii vytvorenú spúšťací ikonu.

Area 51Reakčný tím

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Plná hra zadarmo
  • Množstvo zbraní
  • Skvelá akcia
  • Scanner
  • Mimozemšťania

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Flying Heroes

Flying Heroes

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

řež Bechere!

řež Bechere!

Ashworld

Ashworld

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Iron Snout

Iron Snout

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 1 9 1 1 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

Lýdia
gold stargray stargray stargray stargray star
Lýdia
Pro
Proti
  • Stiahla som hru,aj Path,nainštalovala hru,rozbalila Path,ale hra sa nedá spustiť.....v dokumentoch Chrome HTML ukazuje v angličtine,že hra nie je povolená v mojej krajine,t.j.Slovensko....!!!

Som naštvaná !

19.8 17:05

 
 
 
Area 51

Area 51

Reakčný tím

Reakčný tím

Dual Gun

Dual Gun

Plazma

Plazma

Brokovnica - verný priateľ

Brokovnica - verný priateľ

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 d 5 8 1 b  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia