softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14891
  • Užívatelia: 3232

Arma 2: Operation Arrowhead

83 %

Samostatne hrateľný datadisk k výbornej vojenskej hre

Arma 2 je jedna z najkomplexnejších vojenských hier súčasnosti. Pole jej pôsobnosti je obrovské, čo je jeden z dôvodov, pre ktorý ju pri školení vojakov využívala aj americká armáda. Presnejšie, bol použitý herný systém Virtual Battlespace, na ktorom hra beží. Ten poskytuje široké možnosti definovania prostredia či prostriedkov a hlavne dôkladnú analýzu potrebnú pre spätnú väzbu.

Arma 2: Operácia Arrowhead je samostatným datadiskom k druhému dielu tejto hernej série. Znamená to, že nie je potrebné vlastniť platenú dvojku. Datadiskom je hrateľný priamo. V kampani hráč vystupuje ako vojak US Army, ktorý bol vyslaný do vymysleného ázijského štátu, Takistanu. Pri hraní a prihliadnutí na tieto reálie, sa ihneď ponúka myšlienka, že sa vlastne vôbec nejde o fiktívny štát a fiktívny konflikt. Ostatne, exteriéry veľa napovedajú o tom, že je hra inšpirovaná Afganistanom a tamojším konfliktom.

Rovnako ako základná verzia, aj datadisk je až neuveriteľne rozsiahly, ako do plochy herného terénu, tak do možností a rôznych kusov vybavenia. V rámci datadisku sú tri nové mapy. Hrať je možné za americké, české alebo nemecké vojenské jednotky a k dispozícii sú nové zbrane a vozidlá. Pre porovnanie: základná verzia hry Arma 2 obsahuje 225 kilometrov štvorcových terénu, ktorý je pretkaný 326 kilometrami ciest. Všetko je zaplnené desiatkami vozidiel a stovkami vojakov. Masívne možnosti, rozsiahlosť terénu a najmä použitý systém, ktorý prakticky nevyžaduje pauzy na načítanie ďalšieho terénu počas hrania, sú však odzrkadlené v extrémnych hardvérových nárokoch. 

Arma 2: Operácia Arrowhead ponúka hráčovi veľa možností riešenia bojových situácií, pri ktorých sa zaručene nebude nudiť. V rámci hry si je možné vyskúšať výsadok, nočný útokpresun (peší i motorizovaný) a samozrejme taktické velenie jednotky.

Arma 2: Operation ArrowheadHorské mestečká

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Komplexné vojenská hra
  • Obrovská herná mapa
  • Veľké množstvo zbraní a strojov
  • Dôraz na reálnosť
  • Priemerná AI

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Just Cause 3

Just Cause 3

UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Battlefield: Hardline

Battlefield: Hardline

Crysis 2

Crysis 2

Sunday Panzers

Sunday Panzers

Steam Slug

Steam Slug

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 6 0 3 b f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Arma 2: Operation Arrowhead

Arma 2: Operation Arrowhead

Horské mestečká

Horské mestečká

Páľte!

Páľte!

Presun

Presun

Raketomet na džípe

Raketomet na džípe

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 2 d c 7 e  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia