softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15076
 • Užívatelia: 3237

Assassin's Creed III

90 %

Eliminácia Templárov v období Americkej vojny za nezávislosť

Piaty diel série s názvom Assassin's Creed III sa tvorcovia z Ubisoftu rozhodli presunúť do Ameriky, konkrétne do obdobia vojny za nezávislosť a hráči sa stretnú s úplne novými postavami (Desmond zostáva). Na začiatku si chvíľu zahrajú za Templára Haythama, aby následne celú hru dohrali za jeho syna Connora Kenwaya (vlastným menom Ratonhnhaké:ton) – napol Angličana napol Indiána. Ten zasiahne aj do bojov o nezávislosť, ale v prvom rade sa bude snažiť zachrániť svet, nájsť amulet a cestou pobije množstvo postáv.

Assassin's Creed 3 so sebou prináša celý rad noviniek, z ktorých môžeme vypichnúť nový engine AnvilNext, samoliečenie, lovenie zvierat (kladenie pascí, stopovanie, kŕmenie a pod.) alebo skvelé námorné bitky (k tým sa podrobnejšie dostaneme nižšie). Boston aj New York, dve hlavné mestá, v ktorých sa odohráva príbeh, sú obrovské, ponúkajú stovky možností pohybu a úkonov, a navyše sú spracované dynamickejšie a pestrejšie, ako ich predchodcovia. Dobová atmosféra je opäť skvostná a zakrádanie sa uličkami tak nestratilo nič zo svojho čara.

Zabíjanie je originálnejšie a potešia najmä finálne údery, s ktorými sa tvorcovia naozaj vyhrali. Rozseknutie lebky, prepichnutie rebier, prerezanie šliach končatín alebo nabodnutie na bajonet sú len ukážky toho, akí kreatívny tentokrát v Ubisofte boli. Stealth prístup k súbojom rozširuje vykúkanie spoza rohu.

Samotné námorné bitky sú masívne a umožňujú hráčom voľný pohyb. Tí si tak s Connorom môžu podrobiť celé posádky, prepadávať lode, zaberať námorné cesty alebo objavovať malé zátoky či malebné ostrovy. Neobmedzenosť pohybu sa ale odomkne až po prvých pár hodinách hrania, kedy je nutné absolvovať lineárnu príbehovú linku bez možnosti slobodne sa rozhodovať a to z dôvodu dôverného zoznámenia sa s novinkami v hre. V piatom pokračovaní ubudlo asasínov, ktorí sú momentálne v ústraní, a tak hráči nebudú mať k dispozícii ani toľko svojich pomocníkov a sluhov. Takisto je značne okresaný vplyv Connora na mesto. Súčasťou hry sú aj historické udalosti (Bostonské pitie čaju) alebo historické postavy (George Washington).

Multiplayer sa ale nezmenil, resp. bolo pridaných niekoľko nových módov, online hra obsahuje sedem máp až pre ôsmych hráčov naraz a hráči si užijú nové techniky zabíjania aj úplne nové prostredie.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: 2.60 GHz Intel® Core™2 Duo E8200 / 2.60 GHz AMD Athlon™ II X4 620
RAM: 2 GB
GPU: 512 MB DirectX 10 / AMD Radeon™ HD 4850 / NVIDIA® GeForce® 8800 GT
HDD: 17 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 10, Win 10
Assassin's Creed IIINad hlavami

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Úplne nové prostredia
 • Brutálnejšie súboje
 • Začitočné zoznámenie s novinkami
 • Dobová atmosféra
 • Dynamickejšie mestá
 • Historické udalosti aj osobnosti
 • Námorné bitky
 • Desmond + nové postavy
 • Postavené na inom engine

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Alien Swarm

Alien Swarm

Super Wolfenstein HD

Super Wolfenstein HD

LEGO DC Super-Villains

LEGO DC Super-Villains

Tomb Raider

Tomb Raider

12 Is Better Than 6

12 Is Better Than 6

Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 2 f 8 2 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

Nad hlavami

Nad hlavami

Plavenie na plťke

Plavenie na plťke

Presila

Presila

Streľba

Streľba

Prístav

Prístav

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 3 e 3 7 1  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia