softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13894
  • Užívatelia: 3141

Bayonetta

Bayonetta

Bayonetta

92 %

Originálna a osobitá brutalita

V roku 2010 prišla na konzoly novučičká hra s názvom Bayonetta. Tvorcovia si od nej sľubovali veľké veci a aj napriek tržbám, ktoré zostali za očakávaniami, si hra našla viac než milión fanúšikov, ktorí si ju zakúpili a po svete zbierala pozitívne recenzie či ceny. Rok 2017 priniesol radosť aj na tváre PC hráčov, ktorí si teraz tento titul môžu zahrať aj na svojich mašinách! Spojenie SEGA PlatinumGames sa vyplatilo a v tomto vydarenom porte sa je možné tešiť na 4K rozlíšenie a 60fps akciu.

Tá je hlavným pilierom vymysleného sveta odohrávajúceho sa vo vymyslenom európskom meste Vigrid. Tu bojuje stará čarodejnica (vzhľadom ale na 20) o záchranu sveta, kde sa zlé sily dostali k moci a ako hovorí aj heslo hry: „byť zlým nikdy nebolo lepšie“. Tu to platí dvojnásobne, pretože ak sa držíme hesla klin sa klinom vybíja, aj tu treba odstrániť zlo použitím ešte väčšieho zla.

Bayonetta disponuje skvelými schopnosťami, kedy sa môže meniť na obludy nepredstaviteľných rozmerov, môže lietať, používať ruky ako nohy a opačne, zabíjať nepriateľov na gilotínach a mnoho ďalších skvelých vlastností. Celá hra je posadená do rýchleho tempa, na ktoré si je potrebné zo začiatku zvyknúť. Akcia môže byť na prvýkrát neprehľadná, ale akonáhle sa do nej hráči dostanú, zistia, že právom ide o jeden z najlepších hack ‘n‘ slash titulov. Pre fanúšikov anime a severskej mytológie vo vysokom rozlíšení je Bayonetta pohladením na duši.

BayonettaNádherné spracovanie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nápadité spôsoby zabíjania
  • Zo začiatku môže pôsobiť neprehľadne
  • Rýchla akcia
  • Krásna grafika
  • Originálny no kratší príbeh
  • Mix anime a severskej mytológie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Vinedetta

Vinedetta

Terrorist Takedown

Terrorist Takedown

Aliens vs Predator 2

Aliens vs Predator 2

GTA Velké Opatovice

GTA Velké Opatovice

Nanozoa

Nanozoa

The Hobbit

The Hobbit

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 3 4 e c 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Bayonetta

Bayonetta

Nádherné spracovanie

Nádherné spracovanie

Kop zozadu

Kop zozadu

Drak

Drak

Obrovské rozmery

Obrovské rozmery

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 0 2 8 8 d  :
 
Nadpis:
Text: