softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Just Cause 4

76 %

Starý známy Rico je späť v deštrukčnej extáze na fiktívnom ostrove

Just Cause 4 je ďalším pokračovaním veľmi obľúbenej akčnej série s tradičnou postavou Rica Rodriguéza, ktorý má za sebou pestrú kariéru agenta zosadzujúceho nepohodlné režimy v krajinách (zväčša diktátorské). Po skončení tretieho dielu aj na tak ostrieľaného veterána, akým Rico bezpochyby je, doľahla únava a snažil sa o chvíľku pokoja. Plány to boli odvážne a ukázalo sa, že aj nereálne. Netrvalo dlho a v ceste mu stojí ďalší nepohodlný človek Oskar Espinozo a jeho organizácia The Black Hand, ktorú je potreba zastaviť. Nielen, že utláčajú obyvateľstvo fiktívneho ostrova Solís v Južnej Amerike, ale okrem militarizácie robia aj pokusy na počasí.

Práve zmena krátkodobého stavu atmosféry je najväčším lákadlom hry, na ktorom vystavali tvorcovia z Avalanche Studios niekoľko teaser trailerov, a ktoré hrá významnú úlohu vo viacerých misiách. Konkrétne ide o púštnu búrku, klasickú búrku a tornádo, ktoré je pastvou pre oči a zaberákom pre grafické karty. Milovníci šialených akčných kúskov si opäť prídu na svoje aj vďaka nereálne, ale zato zábavne spracovanej fyzike, množstvu zbraní a dopravných prostriedkov. Samozrejmosťou je lietanie s padákom alebo špeciálnym wingsuitom. Just Cause 4 má viac ako tisíc štvorcových kilometrov, na ktorých sa rozkladajú hory, pralesy, púšte, ale aj rozsiahle mestá či malé dedinky.

Okrem hlavných misií sa hráči môžu zapojiť aj do vedľajších úloh, kde bude ich činnosť monotónna, ale napríklad návšteva archeologických nálezísk a učenie sa o kultúre obyvateľstva je vskutku zaujímavým spestrením. Navyše sa za túto činnosť zvyšujú úrovne Ricových zbraní, konkrétne lana a háku. Príbehové linky a postavy sú ako zaspaté v čase a nemajú toho veľa na ponúknutie. Opäť tvoria len nevyhnutnú vatu dotvárajúcu hlavnú zložku hry – deštrukciu. NPS postavy veľa inteligencie nepobrali aj napriek avizovaným vylepšeniam, a tak tu máme opäť hlúpych protivníkov, ktorých jedinou devízou je počet. Skalní fanúšikovia asi budú hru hodnotiť pozitívnejšie, ale pre nových odvážlivcov štvrtý diel príliš neodporúčame. Herná doba príbehu sa pohybuje okolo 12 hodín.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM) | AMD R9 270 (2GB VRAM)
HDD: 59 GB voľného miesta
Ďalšie: Windows 7 64-bit, DX11
Just Cause 4Fiktívny svet

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rozsiahle prostredie
  • Opäť zbytočný príbeh
  • Maximálna dávka akčnej zábavy
  • Extrémy počasia
  • Lietanie s wingsuitom
  • Neinteligentné NPC
  • Nereálna fyzika je paradoxne +
  • Príjemné odreagovanie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Duke Nukem: Manhattan Project

Duke Nukem: Manhattan Project

SteaMeria: Tournament

SteaMeria: Tournament

Brawlhalla

Brawlhalla

The Stalin Subway

The Stalin Subway

Deadpool

Deadpool

Attack on Pearl Harbor

Attack on Pearl Harbor

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 4 3 b f a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Just Cause 4

Just Cause 4

Fiktívny svet

Fiktívny svet

Vrtuľník

Vrtuľník

Pád nadol

Pád nadol

Tornáda a nádherné scenérie

Tornáda a nádherné scenérie

Na motorke

Na motorke

Výbuch

Výbuch

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 5 c a 3 a  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia