softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13811
  • Užívatelia: 3103

Killing Floor 2

Killing Floor 2

Killing Floor 2

89 %

Spojte sa v boji proti nechutným príšerám v Gore multiplayeri

Fanúšikovia brutálnej akcie plnej krvi by mali zbystriť pozornosť, na svete je pokračovanie úspešnej jednotky s názvom Killing Floor 2. Ide o zábavný multiplayer plný brutálneho násilia, krvi a nepriateľov, ktorí sú pripravení vytrhnúť vám všetky rebrá z hrude či oddeliť všetky končatiny od tela. Ocitnete sa v Európe po nevydarenom pokuse, ktorý viedol k masovej mutácii a po svete tak začali pobehovať rôzne kreatúry, ktoré sa spoločne označujú ako Zeds. Vy sa držíte dobrovoľníckych skupín, ktoré si dali za úlohu Európu oslobodiť spod nechcenej nadvlády chaosu a smrti.

Multiplayer je určený pre 6 hráčov, ktorý tak spoločne prekonávajú rôzne mapy a nástrahy v postupne sa zvyšujúcej náročnosti. Samotní nepriatelia sú ale maximálne nepredvídateľní, takže jeden typ útočníka využíva všetky možné triky, ako prelomiť vašu obranu a jedného po druhom vás pozabíjať. Bránite, resp. útočíte s obrovským kvantom zbraní. Či už ide o staré zbrane, nové strelné, experimentálne alebo chladné, na svoje si prídu všetci. Spolu s veľkou porciou zbraní si vyberiete aj z veľkého množstva postáv.

Hra sa momentálne nachádza v predbežnom prístupe, čo ale neznamená, že si hru nemôžete zahrať. Práve naopak, tvorcovia vyzývajú, aby v takomto štádiu hralo hru čo najviac ľudí, aby sa predišlo do budúcna chybám, napravili sa nedostatky a hra sa tak stala plnohodnotnou. Killing Floor 2 je skvelou zábavou, ktorú by ste si nemali nechať ujsť, pokiaľ holdujete multiplayeru, nápaditým príšerám, hororu a radi podstupujete náročné výzvy.

Killing Floor 2Zedovia zblízka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Hororové prvky
  • Originálne príšery
  • Multiplayer pre 6 hráčov
  • Krvavé strety
  • Narastajúca inteligencia protivníkov
  • Veľké množstvo máp

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Worms-Strike

Worms-Strike

Portal

Portal

AIR HAWK 2

AIR HAWK 2

Zup! 8

Zup! 8

Tomb Raider

Tomb Raider

Hellcarrier

Hellcarrier

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 5 3 3 7 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Killing Floor 2

Killing Floor 2

Zedovia zblízka

Zedovia zblízka

Temné prostredie

Temné prostredie

Ide si po vás

Ide si po vás

Jatky na schodoch

Jatky na schodoch

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 c b 0 2 a  :
 
Nadpis:
Text: