softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11385
  • Užívatelia: 2724

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Prince of Persia: The Sands of Time

Verze 1.0 - 248,60 MB

Prince of Persia: The Sands of Time

86 %

Piesky času sú neúprosné

Ďalší diel hry o obľúbeným hrdinovi s kráľovskou krvou v tele je tu. Prince of Persia bude tentoraz zápasiť s Pieskami času a mnohými nepriateľmi, ktorí sa usilujú o jeho život. Ako vždy ale bude mať na svojej strane obratnosť, veľkú zručnosť v zaobchádzaní so zbraňami a po novom aj ovládanie toku času.

Prince of Persia: Sands of Time sa klasicky zameriava na zradného vezíra, jeho intrigy a zákernosti. Vezír princovi poradí, aby zarazil dýku času do presýpacích hodín, ktoré sú umiestnené uprostred miestnosti. Princ radu poslúchne a dýku vrazí hlboko do hodín. Tým však vyvolá sériu obrovských problémov. Piesok, ktorý sa sype z hodín, ovplyvní všetky okolité stráže, ktoré teraz počúvajú výhradne vezíra. Okrem toho sa objavia ďalší nepriatelia a všetci spoločne zaútočia na princa. Pre hridnu teda nastávajú naozaj krušné časy. Nielen, že sa musí dostať preč z paláca, ale zároveň musí zachrániť maharádžovu dcéru, ktorú vezír uväznil v Azade.

Dianie sa točí okolo dýky a času. Dýka je zároveň požehnaním i prekliatím. Vďaka nej povstalo proti princovi množstvo nepriateľov, no na druhú stranu v boji poskytuje nesmierne výhody. Pomocou dýky je totiž princ schopný spomaliť alebo zastaviť čas. Následne môže zlikvidovať protivníkov bez toho, aby ho ohrozili. Prostredníctvom dýky je tiež možné obrátiť tok času a vyhnúť sa zlému rozhodnutiu alebo chybnému kroku, ktorý spôsobil smrť alebo iné nepríjemnosti. Energia pre dýku je získavaná vysávaním zbytkov života z tiel padlých nepriateľov.

Hlavnou princovou prednosťou je však bezpochyby obratnosť a schopnosť vyšplhať prakticky kamkoľvek. Ostatne, celá hra je preplnená najrôznejšími prekážkami, prepadliskami, zrútenými schodiskami alebo výstupkami, ktoré si vyzlovene vyžadujú lezenie. Princa stačí naviesť správnym smerom, o zachytenie, šplhanie alebo skoky sa postará sám.

Prince of Persia: The Sands of TimeProti presile

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelý vzhľad celej hry
  • Zaujímavý príbeh
  • Dokonalá ovládateľnosť

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Deadpool

Deadpool

Soldat

Soldat

Zombie Kill of the week

Zombie Kill of the week

Cryostasis: Sleep of Reason

Cryostasis: Sleep of Reason

Ember Strike

Ember Strike

Delta Force: Xtreme 2

Delta Force: Xtreme 2

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  5 2 7 1 3 e  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)