softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Prince of Persia: Warrior Within

Verze Demo - 311,58 MB

Prince of Persia: Warrior Within

90 %

Pokračovanie príbehu o Princovi perzskom

Prince of Persia: Warrior Within je nasledovníkom predchádzajúcej časti tejto slávnej hernej ságy. V časti The Sands of Time hráč bojoval s časom a jemu podriadenými tvormi. Zachraňoval princeznú a stretol sa so samotným vezírom. Všetko sa vtedy točilo okolo Dýky času a špeciálnych hodín, ktoré princ dýkou prebodol (ako inak než na radu vezíra). Všetky nepríjemnosti sa však vraciajú a princ o šesť rokov neskôr znovu bojuje s problémami, ktoré súvisia s piesočnými hodínami.

Princ je od záchrany Maharádžovej dcéry neustále prenasledovaný, hon trvá dlhých šesť rokov. Vyhľadá teda radu múdrej stareny, ktorá mu povie, že každý, kto vrazí dýku času do hodín, musí zomrieť. Keďže princ tomuto osudu unikol, prenasleduje ho mýtická bytosť - Dahakom, ktorá zosobňuje osud. Dahakom sa princa snaží zabiť, a tým spečatiť jeho údel.

Dahakom je čierne monštrum s veľkými rohmi podobné človeku. Je prakticky nezničiteľné a jeho jedinou slabinou je voda. Zabiť ho môže jediná zbrať na svete, magický vodný meč. Princ sa tiež dozvie o Ostrove času, na ktorom boli nešťastné hodiny vyrobené samotnou Cisárovnou času. Princ sa vydáva na ostrov, aby sa pokúsil vyriešiť všetky problémy - vrátil čas a zabránil vo výrobe hodín. Cestou je však prepadnutý, jeho loď potopená a on sám ťažko ranený.

Oproti predchádzajúcej časti prešla hra podstatnými zmenami. Bol zmenený, respektíve obohatený repertoár princových schopností. Hlavná oblasť zmeny spočíva v bojových možnostiach. Princ je po novom schopný súčasne používať dve zbrane, zbierať cudzie zbrane a hádzať ich po protivníkoch. Okrem toho došlo k úprave samotného pohybu a útokov. Hráč môže využívať spomalenie či zrýchlenie a k dispozícii je veľa skokov, ktoré sú spojené s ničivými útokmi. Tie mnohokrát končia okamžitou smrťou protivníka alebo dokonca jeho dekapitáciou.

Hra bola upravená aj po stránke násilia a jeho úrovne. Vývojári vypočuli hlasy hráčov a pripravili hotový masaker, počas ktorého hrdina dokáže veľmi efektívne a efektne zabíjať najrôznejších protivníkov. Hra sa teda nesie v temnom a krvavom duchu. Vylepšené bolo aj ovládanie. Vďaka týmto zmenám, skvelej grafike a pútavému príbehu sa titul môže tešiť výborným hodnoteniam od hráčov i odbornej verejnosti.

Prince of Persia: Warrior WithinHlavy lietajú

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Temná atmosféra
  • Krvavé súboje
  • Drsné scény
  • Vylepšené ovládanie
  • Široké bojové možnosti

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

Day of Defeat

Day of Defeat

Duke Forces

Duke Forces

Frontlines: Fuel of War

Frontlines: Fuel of War

South Park: The Fractured But Whole

South Park: The Fractured But Whole

Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Diskusia

MegaHra MegaHra reagovat 25.11 14:18

super hra doporučujem stiahnuť ale plnu a česku verziu. :P už som to prešiel 7x :)

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 c 3 5 d 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: Warrior Within

Hlavy lietajú

Hlavy lietajú

Beh po stene

Beh po stene

Úžasné možnosti

Úžasné možnosti

Nepríjemnosti

Nepríjemnosti

Mocná zbraň

Mocná zbraň

Akrobatické kúsky

Akrobatické kúsky

Na palube

Na palube

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  d 7 c d 5 2  :
 
Nadpis:
Text: