softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15019
  • Užívatelia: 3234

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

76 %

Drsná akčná hra s množstvom logickými úlohami

Psi-Ops: Mindgate Conspiracy je členom neveľkej skupiny hier, ktoré boli ako plné verzie voľne sprístupnené hráčskej verejnosti. Hráči si teda môžu užiť kompletnú zábavu a akciu, a to ako freeware. Jedinou nepríjemnosťou je vložená reklama, ktorá ale neuberá na hrateľnosti ani celkovom dojme z hry.

Psi Ops je skratka pre Psychic Operations - ide sa o operácie, v ktorých hrajú veľmi dôležitú úlohu mentálne (psychické) zručnosti a schopnosti. Hlavnou postavou hry je Nick Scryrer - člen špeciálnej armádnej skupiny, ktorá bola trénovaná na najnáročnejšie situácie a úlohy. Poslednou misiou mala byť infiltrácia a likvidácia teroristickej organizácie plánujúcej masový útok. Nič však nešlo podľa plánu. Celý špeciálny tím bol zajatý a padol do rúk vplyvného a mocného generála. Tomu ide mu o jediné - ovládnuť celý svet. Na získanie vlády chce použiť psionické schopností svojich zajatcov a vzácny artefakt menom Monolit.

Nickovi sa našťastie včas podarí ujsť, aby všetko mohol opäť vziať do vlastných rúk a napraviť to, čo bolo napáchané. Hráč teda dostáva neľahkú úlohu. Musí sa zoznámiť so svojimi psionickými schopnosťami, ktorých je šesť a hlavne si musí poradiť s mocnými protivníkmi. Nepriateľmi sú totiž jeho bývalí spolupracovníci, ktorých generál ovládol a prinútil k poslušnosti.

Medzi schopnosti patria Telekinéza, Vzdialené videnie, Čerpanie energie, Ovládanie myšlienok, Ovládanie ohňa a Aura videnia. Prvá a zároveň najsilnejšia schopnosť je Telekinéza. Ide o premiestňovanie vecí alebo osôb myšlienkou.Všetko, čo nie je pevne pripevnené k podlahe môžete vziať a odmrštiť, prípadne po niekom hodiť. Vzdialené videnie pomáha predvídať nebezpečné situácie. S touto schopnosťou je hráč schopný prehliadnuť miestnosť ešte pred tým, než do nej vojde. Čerpanie energie slúži na doplnenie psychického paliva. Spomínaná energie je získavaná z živých alebo mŕtvych tiel. Ovládanie myšlienok alebo mysle je náročná schopnosť, ktorá dovoľuje ovládnuť človeka ako celok. Ďalšia schopnosť je veľmi dobrá na interakciu s ohňom, ktorý sa je použitím stáva sluhom hlavného hrdinu. Posledná schopnosť - Aura videnia - dokáže hráčovi odhaliť skryté predmety alebo miestnosti, nepriateľov a ďalšie tajné veci.

V hre Psi Ops hráč ovláda hlavného hrdinu z pohľadu tretej osoby. Pri postupe musí strieľať, odvracať nepriateľské útoky a používať psionických schopností, tak často, ako sa len dá. V závere hry si na neho počká samotný generál. Vzájomný súboj ukáže, či je hráč dostatočne oboznámený so svojimi schopnosťami a či sa ich naučil naplno používať.

Psi-Ops: The Mindgate ConspiracyNa základni

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pohľad tretej osoby
  • Množstvo logických úloh
  • Psionické schopnosti
  • Divoké súboje

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Ready or Not

Ready or Not

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2003

The Surge

The Surge

Nitro Family

Nitro Family

Crossfire

Crossfire

Soldat

Soldat

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d f 4 9 4 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Na základni

Na základni

Streľba

Streľba

Točité schodisko

Točité schodisko

Zaujímavé lokácie

Zaujímavé lokácie

Čeština

Čeština

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 0 9 b 9 0  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia