softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Verze 1.0 - 2.632,81 M

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

76 %

Drsná akčná hra s množstvom logickými úlohami

Psi-Ops: Mindgate Conspiracy je členom neveľkej skupiny hier, ktoré boli ako plné verzie voľne sprístupnené hráčskej verejnosti. Hráči si teda môžu užiť kompletnú zábavu a akciu, a to ako freeware. Jedinou nepríjemnosťou je vložená reklama, ktorá ale neuberá na hrateľnosti ani celkovom dojme z hry.

Psi Ops je skratka pre Psychic Operations - ide sa o operácie, v ktorých hrajú veľmi dôležitú úlohu mentálne (psychické) zručnosti a schopnosti. Hlavnou postavou hry je Nick Scryrer - člen špeciálnej armádnej skupiny, ktorá bola trénovaná na najnáročnejšie situácie a úlohy. Poslednou misiou mala byť infiltrácia a likvidácia teroristickej organizácie plánujúcej masový útok. Nič však nešlo podľa plánu. Celý špeciálny tím bol zajatý a padol do rúk vplyvného a mocného generála. Tomu ide mu o jediné - ovládnuť celý svet. Na získanie vlády chce použiť psionické schopností svojich zajatcov a vzácny artefakt menom Monolit.

Nickovi sa našťastie včas podarí ujsť, aby všetko mohol opäť vziať do vlastných rúk a napraviť to, čo bolo napáchané. Hráč teda dostáva neľahkú úlohu. Musí sa zoznámiť so svojimi psionickými schopnosťami, ktorých je šesť a hlavne si musí poradiť s mocnými protivníkmi. Nepriateľmi sú totiž jeho bývalí spolupracovníci, ktorých generál ovládol a prinútil k poslušnosti.

Medzi schopnosti patria Telekinéza, Vzdialené videnie, Čerpanie energie, Ovládanie myšlienok, Ovládanie ohňa a Aura videnia. Prvá a zároveň najsilnejšia schopnosť je Telekinéza. Ide o premiestňovanie vecí alebo osôb myšlienkou.Všetko, čo nie je pevne pripevnené k podlahe môžete vziať a odmrštiť, prípadne po niekom hodiť. Vzdialené videnie pomáha predvídať nebezpečné situácie. S touto schopnosťou je hráč schopný prehliadnuť miestnosť ešte pred tým, než do nej vojde. Čerpanie energie slúži na doplnenie psychického paliva. Spomínaná energie je získavaná z živých alebo mŕtvych tiel. Ovládanie myšlienok alebo mysle je náročná schopnosť, ktorá dovoľuje ovládnuť človeka ako celok. Ďalšia schopnosť je veľmi dobrá na interakciu s ohňom, ktorý sa je použitím stáva sluhom hlavného hrdinu. Posledná schopnosť - Aura videnia - dokáže hráčovi odhaliť skryté predmety alebo miestnosti, nepriateľov a ďalšie tajné veci.

V hre Psi Ops hráč ovláda hlavného hrdinu z pohľadu tretej osoby. Pri postupe musí strieľať, odvracať nepriateľské útoky a používať psionických schopností, tak často, ako sa len dá. V závere hry si na neho počká samotný generál. Vzájomný súboj ukáže, či je hráč dostatočne oboznámený so svojimi schopnosťami a či sa ich naučil naplno používať.

Psi-Ops: The Mindgate ConspiracyNa základni

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pohľad tretej osoby
  • Množstvo logických úloh
  • Psionické schopnosti
  • Divoké súboje

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Mob Enforcer

Mob Enforcer

Time Clickers

Time Clickers

The Stalin Subway

The Stalin Subway

AIR HAWK 2

AIR HAWK 2

Just Cause

Just Cause

Alliance of Valiant Arms

Alliance of Valiant Arms

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 c 9 4 6 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Na základni

Na základni

Streľba

Streľba

Točité schodisko

Točité schodisko

Zaujímavé lokácie

Zaujímavé lokácie

Čeština

Čeština

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b b f 9 b 7  :
 
Nadpis:
Text: