softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13938
  • Užívatelia: 3162

Ravaged

80 %

Akčná postapokalyptická MMO hra

Ravaged je akčná multiplayerová hra, ktorá sa odohráva v postapokalyptickej budúcnosti Spojených štátov amerických. Hráči medzi sebou zvádzajú neľútostný boj medzi pieskovými dunami obklopujúcimi Manhattan. Na boj je vyhradených dohromady 8 naozaj rozsiahlych máp, tridsať zbraní a desať špeciálnych vozidiel. Tie sú určené, buď na rýchly presun medzi vzdialenými bodmi na mape, na kombináciu presunu a útoku, alebo na pomalý, no veľmi účinný nájazd na nepriateľskú základňu.

V súbojoch môžete siahnuť po niekoľkých typoch zbraní. Výrazné zastúpenie majú kontaktné zbrane, takže si môžete vybrať z radu mačiet, sekáčov, upravených baseballiek a podobne. V rámci dopravných prostriedkov je ponuka opäť široká. Na rýchly pohyb po mape sú najvhodnejšie štvorkolky. Majú však horšiu stabilitu a ochrana vodiča pri nich úplne absentuje, čo sa môže vypomstiť pri nečakanom útoku nepriateľa. Zaujímavou alternatívou sú upravené džípy, ktoré popri rýchlom presune poskytujú aj ochranu jazdca a sú vybavené silnými guľometmi. Najobávanejším vozidlom je pochopiteľne tank - je skvele vyzbrojený a opancierovaný. Spestrením je vrtuľník, ktorý dokáže s ľahkosťou prekonávať vzdialenosti i výškové rozdiely.

Herný princíp je postavený na dobývaní základní, kedy proti sebe stoja dva nepriateľské tímy. Postupným zaberáním stanovísk dochádza k získavaniu prevahy alebo naopak utláčaniu niektorého z tímov. Hra končí vypršaním stanoveného času alebo získaním, resp. stratou určitého počtu pridelených bodov.

Ravaged zaujme prepracovaným herným princípom, skvelými mapami, množstvom zbraní a hlavne najrôznejšími vozidlami.

Poznámka: Ide o ISO súbor, ktorý musí byť vložený do virtuálnej mechaniky. S týmto procesom vám pomôže program Daemon Tools.

RavagedHerná obrazovka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rozsiahle mapy
  • Množstvo zbraní
  • Vozidlá (džíp, vrtuľník)
  • Skvelá atmosféra

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Line of Sight

Line of Sight

Deer Drive

Deer Drive

Aliens vs. Predator

Aliens vs. Predator

BloodRayne

BloodRayne

Crynosaurs

Crynosaurs

ZOMBI

ZOMBI

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f f a 7 b 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Ravaged

Ravaged

Herná obrazovka

Herná obrazovka

Jedno z vozidiel

Jedno z vozidiel

Kuša

Kuša

Manhattan

Manhattan

RPG v akcii

RPG v akcii

Raketomet

Raketomet

Samopal

Samopal

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 3 7 d 9 e  :
 
Nadpis:
Text: