softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Redeemer

Redeemer

Redeemer

82 %

Stretnutie God of War s oldschoolovým Diablo štýlom

Keď sa povie Diablo, tak sa hráčom hneď vybaví kultová séria, ktorá ponúka bohatý herný svet, množstvo možností, ako hrať a zabíjať a krásne lokality. Redeemer je v tomto ohľade o čosi oklieštenejší, no za to brutálnejší titul, ktorý sa nebojí pritlačiť na pílu (niekedy aj ľudské hlavy) a ponúka hráčom gore scény ako z najkrvavejšieho hororu. 

Hlavnou postavou je Vasily, ktorý kedysi pracoval ako dozorca v kybernetickej firme vyrábajúcej zbrane a venoval sa činnostiam ako zabíjanie, vydieranie, mučenie a sledovanie. Tento život ale nie je pre každého a aj na neho toho už bolo dosť, tak sa uchýlil do chrámu k mníchom, aby našiel vnútorný pokoj. Ten sa po 20 rokoch rozplynul a Vasily sa musí opäť vrátiť k tomu, čo robil po celý svoj život. Tentokrát to ale, snáď, bude naposledy.

Že zo svojich skillov nič nezabudol, sa hráči presvedčia hneď od začiatku, kedy bude nepriateľov lámať na kolenách, rezať ich pílami, klátiť sekerami a pod. Všade bude striekať krv a násilie je v hre všadeprítomné. Keď nie sú po ruke žiadne zbrane, postačia aj vlastné ruky alebo práca s telom, takže nepriatelia môžu bez mihnutia oka skončiť v drviči odpadov a pod. Súbojový systém je plynulý a spôsoby zabíjania sú viac než originálne. Fanúšikovia God of War a Diabla budú s hrou spokojní, ostatní sa podriadia a v konečnom dôsledku ich brutalita pohltí tiež!

RedeemerVeľká sieň

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Originálne vraždy
  • Hra čerpá z Diabla
  • Kopec krvi
  • Príbeh ako zo starých akčných filmov
  • Pôsobivá grafika

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Natural Selection 2

Natural Selection 2

FireStarter

FireStarter

Depth

Depth

Glitch

Glitch

Magicka: Wizard Wars

Magicka: Wizard Wars

Half-Life

Half-Life

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 1 1 0 c 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Redeemer

Redeemer

Veľká sieň

Veľká sieň

Zabitie vo vzduchu

Zabitie vo vzduchu

Face to face

Face to face

Mačetou do hrude

Mačetou do hrude

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 a c b 1 a  :
 
Nadpis:
Text: