softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13932
  • Užívatelia: 3161

Sleeping Dogs

Verze Demo

Sleeping Dogs

92 %

Akčná hra z Hong Kongu

Hongkong, doslovný preklad znamená voňavý prístav, je mesto ležiace na pobreží Juhočínskeho mora. Je jedným z najvýznamnejších ekonomických centier a patrí k najhustejšie obývaným oblastiam sveta. Niet sa preto čomu diviť, že tak tiež veľmi bujaro prekvitá zločin.
Najväčšou zločineckou skupinou sú pravdepodobne triády, ktorým sa podarilo získať obrovskú moc. To sa vôbec nepáči polícii a tajným službám, preto sa rozhodnú ich zničiť. Práve preto povolali vás. Vžijete sa do úlohy Wei Shena - policajta v utajení, mocného bojovníka a zvodcu. Pretože Wei pochádza z Hong Kongu, bol pre túto misiu zvolený práve on, aj keď dlhú dobu žije v USA.
V meste plnom svetiel, rýchlych áut, prestreliek a zločinu bude mať tento policajt plné ruky práce. Keďže má vo svojom rodnom meste stále nejaké známosti, nebude pre neho problém zapadnúť medzi zločincov. Čoskoro však zistí, že sú veci oveľa komplikovanejšie, než si všetci mysleli a bude si musieť vybudovať náležitý rešpekt, aby sa prepracoval medzi elitné zločinecké kruhy. Podarí sa mu rozbiť centrum organizovaného zločinu v Hong Kongu?
Vzhľadom k hrateľnosti si táto hra zaslúži nálepku GTA v ázijskom štýle. Zažijete veľa pästných súbojov, hromadných prestreliek a rýchlych automobilových naháňačiek. Tajný agent, ktorého budete ovládať je majstrom bojových umení a navyše je priateľom jedného múdreho majstra, ktorý ho bude v priebehu hry učiť novým trikom. Okrem toho sa budete aj zdokonaľovať v streľbe a ďalších zručnostiach. V hre vás však nečakajú len príbehové úlohy. Okrem nich môžete pomáhať miestnej polícii, jazdiť pouličné závody alebo okúzľovať krásne slečny.
Po grafickej stránke nemožno hre nič vytknúť. Jedná sa o veľmi záživnú, chytľavú a napínavú hru s vynikajúcim príbehom, ktorá vás zabaví na dlhé hodiny.

Na stiahnutie tejto hry budete potrebovať program Steam, ktorý nájdete tu.

Sleeping DogsRozľahlé mesto

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelý príbeh plný zvratov
  • Množstvo vedľajších úloh
  • Rozľahlé mesto

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

TEKKEN 7

TEKKEN 7

1945

1945

Fragment

Fragment

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive

Medal of Honor: Pacific Assault

Medal of Honor: Pacific Assault

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e f 0 9 0 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

Rozľahlé mesto

Rozľahlé mesto

Pästné súboje

Pästné súboje

Autentická atmosféra

Autentická atmosféra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 d 2 b 0 b  :
 
Nadpis:
Text: