softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14079
  • Užívatelia: 3182

TEKKEN 7

TEKKEN 7

TEKKEN 7

84 %

Najsilnejšie pokračovanie nezabudnuteľnej bojovej série

Od prvého vydania legendárnej bojovej série Tekken ubehlo viac ako 20 rokov a pokračovaní bolo mnoho. Či už išlo o priame pokračovania s legendárnou trojkou ešte na PlayStation, alebo o rôzne spin-offy a updaty. TEKKEN 7 je zatiaľ posledným herným kúskom od BANDAI NAMCO STUDIOS, ktoré sa venuje hre od začiatku a dostalo ju do podoby, v akej ju hráči vidia teraz.

Klan Mishima sa ocitol v nepekných časoch, odkedy sa Heihachi Mishima rozhodol zhodiť svojho päť ročného syna z útesu. Práve siedme pokračovanie hry by malo byť posledným, čo sa týka rozuzlenia príbehu. Ako to už v sérii býva, po dokončení celej súbojovej série sa vždy otvorí video, ktoré odkryje viac z príbehu. Postava, ktorá celú ligu vyhrá, navyše môže hostiť turnaj na budúci rok. Medzi všetkými bojovníkmi panujú zmiešané vzťahy, či už dobré, alebo zlé, ktoré práve dodávajú bojovému systému správny náboj.

TEKKEN 7 ponúka skvelé grafické spracovanie založené na Unreal Engine 4, ktorý zaručí realistický, a zároveň brutálny zážitok. Bojové umenia jednotlivých zúčastnených sú takisto na najvyššej úrovni od počiatku hry, takže hráči dostanú až nepríjemne živé spracovanie smrteľných úderov. Každá postava má svoju príbehovú linku, svoje základné údery ako aj špecifické kombá, ktoré tentokrát dávajú väčší priestor na taktické vedenie súbojov, ale nebránia sa ani jednoduchým bitkám bez použitia náročných chmatov. Ak sa Tekken séria niekedy priblížila k dokonalosti (odhliadnuc od monotónnosti hry), tak je to práve v siedmom pokračovaní.

TEKKEN 7Vo vzduchu

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Známe postavy a ich nezabudnuteľné údery
  • Rozuzlenie príbehu o klane Mishima
  • Krásne cinematic videá
  • Najrealistickejšie spracovanie bojových umení
  • Vyššia cena – oplatí sa počkať na zľavu
  • Unreal Engine 4

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Scrapland

Scrapland

James Bond 007: Nightfire

James Bond 007: Nightfire

Vampyr

Vampyr

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Scum

Scum

Just Cause 2

Just Cause 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 9 d 6 9 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
TEKKEN 7

TEKKEN 7

Vo vzduchu

Vo vzduchu

Stará známa

Stará známa

Fatálny úder

Fatálny úder

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 0 8 2 7 8  :
 
Nadpis:
Text: