softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15030
  • Užívatelia: 3236

Unreal Tournament 2004

89 %

Pokračovanie legendárnej multiplayerovej akcie

Unreal Tournament je právom považovaný za jednu z najlepších klasických multiplayerových hier. Umožňuje síce aj singleplayerové hranie, ale jeho hlavné kvality ležia práve v multiplayeri. Tretí plnohodnotný diel série nesie názov Unreal Tournament 2004, čím nadväzuje na svojho predchodcu - Unreal Tournament 2003. A k radosti všetkých hráčov ho v mnohom prekonáva.

Herná séria Unreal Tournament je založená na vzájomnom súperení hráčov v sci-fi prostredí. K dispozícii majú množstvo najrôznejších zbraní. Zastúpené sú klasiky ako pušky alebo rotačný guľomet, ale zároveň sú tu zbrane vrhajúce rozžeravené a na kúsky nasekané železo alebo príručný atómový raketomet (pri jeho použití sa treba uistiť, že je hráč v dostatočnom odstupe od epicentra následného výbuchu. Rozhodne teda nejde o kontaktnú zbraň. Jej zaujímavosťou je tiež sekundárny mód. Pri odpálení rakety pravým tlačidlom sa hráčovo videnie prepne priamo na raketu a pohybom myšou s ňou môže manévrovať a naviesť ju presne na cieľ. Počas letu ju kliknutím môže kedykoľvek odpáliť. Raketa však môže byť zostrelená, prípadne vybuchne, ak je hráč počas navigácie zabitý.

UT2004 sa poučil z predchádzajúcich chýb, ktore na verzii UT2003 hráči objavili alebo kritizovali a prichádza ako takmer dokonalá a odladená hra. Je založený na rovnakom engine ako predchádzajúce verzie. Došlo iba k menším grafickým úpravám a vylepšeniam. Čo však zaznamenalo naozaj veľký posun dopredu je užívateľské nastavenie. Hráč si môže nadefinovať prakticky čokoľvek. Možno zapnúť rozdielny zameriavač pri každej zbrani (hodí sa, keď hráč žmýka fps vypnutím zobrazenia zbrane), hráč môže nastaviť prehodenie funkcie pravého a ľavého tlačidla pri rôznych zbraniach a veľa ďalšieho.

Čo sa týka priamo hry samotnej, boli v nej zachované predchádzajúce módy a mapy, no všetko bolo doplnené značným počtom noviniek. Pribudli dva nové módy, čím s ich konečný počet zaokrúhlil na rovných desať. Spolu s módmi sa objavilo 57 nových máp a zásadna zmena v podobe prítomnosti vozidiel, ktoré môže hráč používať.

Mód Assault - ide o znovuzrodenie tohto módu. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov. Prvý tím dostane úlohy, ktore musí splniť. Druhý tím sa mu v tom samozrejme snaží zabrániť.

Mód Onslaught - tento mód je hlavným znakom UT2004 a zaslúžene sa stal jeho najhranejším módom. Ide totiž o komplexnú bojovú akciu na veľkých mapách, pri ktorej je potrebná tímová spolupráca a využívanie dostupných vozidiel či lietadiel. Hráči sú opäť rozdelení na dva tímy.  Lineárnym dobývaním menších pevností sa snažie protivníka vytlačiť až na domácu základňu a tú následne zničiť. Dôležitú úlohu zohráva použitie džípov, tankov a bojových lietadiel.

Unreal Tournament 2004Capture the Flag

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelé ovládanie
  • 2 nové módy
  • Zaradenie bojovej techniky (tanky, lietadlá)
  • Vynikajúce grafické spracovanie
  • Široké užívateľské nastavenia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

AntiNeph

AntiNeph

Black Squad

Black Squad

Báze

Báze

Angry Birds Space

Angry Birds Space

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

SOLDNER: Secret Wars

SOLDNER: Secret Wars

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 0 e 9 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Unreal Tournament 2004

Unreal Tournament 2004

Capture the Flag

Capture the Flag

Použitie raketometu - mód Onslaught

Použitie raketometu - mód Onslaught

Mod Onslaught

Mod Onslaught

Vtipné hlášky

Vtipné hlášky

Flak Cannon

Flak Cannon

Modrí strácajú

Modrí strácajú

Multiplayer

Multiplayer

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 f 3 c c d  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia