softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12475
  • Užívatelia: 2913

TrustPort Total Protection 2013

Verze 2013 - 259,64 MB

TrustPort Total Protection 2013

81 %

Kvalitné bezpečnostné riešenie pre PC

TrustPort Total Protection 2013 je vynikajúcim zástupcom a veľkým konkurentom tradičných antivírusových či bezpečnostných produktov. Aj keď je vyvíjaný českou firmou, nemožno mu uprieť svetovú kvalitu. Tá vychádza z aplikácie premysleného konceptu ochrany. Zabezpečenie je  založené na modularite, ktorá poskytuje aktívny a pritom plynulý prístup k ochrane užívateľa. Zároveň umožňuje prehľadné rozmiestnenie prvkov a jednoduchú a logickú ovládateľnosť jednotlivých funkcií.

Základných modulov je šesť a starajú sa o úplné zabezpečenie užívateľskej činnosti, ako na internete, tak pri interakcii s externými off-line médiami. Antivirus a Antispyware zabezpečujú primárnu ochranu užívateľa. Kontrolujú spúšťané aplikácie, sťahované súbory a prílohy emailov. Osobný firewall sa stará o vonkajšiu komunikáciu a zabraňuje vzniku rizikovej situácie. Preveruje internetové stránky a povoľuje prístup vybraným aplikáciám, ktoré žiadajú o sieťové spojenie. Ďalšou časťou je Kontrola hardvérových periférií. Tá má za úlohu predchádzať problémom spojeným s výmennými diskami a externými médiami. Podľa užívateľského profilu, buď povoľuje, alebo zakazuje prístup k týmto zariadeniam. Šifrovanie a skartácia dát sa stará o off-line zabezpečenie Vašich dát. Dáta sú, buď priamo zašifrované, alebo sú uložené na disku so šifrovaným prístupom. Modul navyše dokáže dokonale odstrániť vybrané dáta. Záchranný a systémový disk umožňuje riešiť naozaj kritické situácie. Na špeciálny diskový oddiel je uložená záloha systému spolu s antivírusovým riešením, ktorá je v prípade potreby nahraná. Vďaka nej dôjde k vyčisteniu systému a užívateľ môže v priebehu niekoľkých minút opäť pracovať. Portunes je veľmi zaujímavé riešenie. Táto aplikácia alebo skôr program umožňuje bezpečne ukladať a hlavne synchronizovať používateľské heslá. Dáta sú ukladané na cloudovom úložisku a aplikácia je kompatibilná s platformou Windows a telefónmi iPhone.

TrustPort Total Protection 2013Nastavenie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Kvalitné české antivírusové riešenie
  • Zaujímavý vzhľad programu
  • Logické a prehľadné rozmiestnenie funkcií
  • Nízke nároky
  • Skvelé výsledky

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Trojan Guarder Gold

Trojan Guarder Gold

Norton Personal Firewall

Norton Personal Firewall

AVG Internet Security 2014

AVG Internet Security 2014

Kaspersky Anti-Virus 2012

Kaspersky Anti-Virus 2012

WatchDog

WatchDog

Spam OFF

Spam OFF

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f f 9 f 1 e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
TrustPort Total Protection 2013

TrustPort Total Protection 2013

Nastavenie

Nastavenie

Portunes

Portunes

Vzhľad programu

Vzhľad programu

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 6 a 8 1 0  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)