softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13822
  • Užívatelia: 3116

H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

86 %

Chaotické a zábavné PvP v „gladiátorskej“ aréne

Battle Royale je typ hry, kde sú hráči hodení do arény nabitej akciou a snažia sa prežiť až do úplného konca. H1Z1: King of the Kill by sa dal zaradiť aj do najlepších, aj do najhorších hier v žánri. Nepochybne ide o jednu z najhranejších survival PvP hier, no napriek obľúbenosti si tvorcovia za dlhý čas, čo hre venujú, pohnevali veľkú časť komunity. Tá jednoducho neznesie neustále bugy a glitche, kedy autá vybuchnú samé od seba, postava sa ocitne pod textúrou, po vystrieľaní celého zásobníku neuberie nepriateľovi ani HP a pod. To všetko sa dá však brať aj pozitívne, čo je prípad druhej skupiny hráčov, ktorí sú hre naďalej verní. Tá im okrem toho prináša jeden z najlepších online zážitkov v rámci žánru s množstvom prepracovaných funkcií a vlastností.

Na jednej mapke sa naraz ocitne až 180 hráčov, ktorí sa znesú na padákoch na zem, aby si vytipovali čo najlepšie miesto a čo najrýchlejšie si pobrali veci naokolo. Či už ide o zbrane alebo o predmety, z ktorých sa dajú vyrobiť bandáže atď., tak je potrebné byť čo najrýchlejší. Práve na začiatku rozhodujú sekundy o tom, kto ihneď vypadne a bude zastrelený, a kto, naopak, prežije. Zabíjanie má však ale ešte väčší dopad na celkové skóre, než samotné prežitie. Je za neho kopec bodov a o tie v podstate ide najviac. H1Z1 ponúka priestor pre profi hráčov, aj pre tých príležitostných.

Každý hráč si môže vybrať vlastnú postavu a upraviť si ju podľa seba. To sa týka kozmetických úprav, pretože tie mechanické sú vždy rovnaké. Je tak možné pridať si účes, zmeniť oblečenie a pod. 

H1Z1: King of the KillHerné menu

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pre 180 hráčov
  • Široké možnosti hrania
  • Rýchle herné tempo
  • Priestor pre skill aj zábavu
  • Tímový multiplayer aj sólo
  • Množstvo bugov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

3D Ball Slider

3D Ball Slider

Altitude

Altitude

Alea iacta est

Alea iacta est

Mr. Marx

Mr. Marx

Drunken Rabbit

Drunken Rabbit

Glider: Collectn Kill

Glider: Collectn Kill

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 1 e 8 4 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

Herné menu

Herné menu

Dopad na zem

Dopad na zem

Nočná hra

Nočná hra

Spolupráca

Spolupráca

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 2 e 2 5 9  :
 
Nadpis:
Text: