softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13937
  • Užívatelia: 3161

Amarok

80 %

Profesionálny prehrávač hudby

Hudobných prehrávačov je k dispozícii naozaj veľa a väčšina užívateľov už má svoj obľúbený. Aj napriek vysokej konkurencii sú však neustále vyvíjané nové, ktoré sú často veľmi kvalitné, ale bohužiaľ sú pred očami užívateľov skryté. Jedným z takých je práve Amarok.
Hlavnou doménou tohto programu je perfektný integrácie webových služieb ako Last.fm a more ďalších. Veľmi ľahko získate prístup ku všetkým funkciám webových služieb priamo z prostredia vášho hudobného prehrávača.
Amarok si poradí s prehrávaním takmer všetkých populárnych formátov vrátane mp3, flac, ogg a mnohých ďalších. Využiť môžete tiež tvorbu inteligentných a dynamických playlistov. Prevod vašich audio súborov z CD možno vykonať veľmi ľahko vďaka zabudovanej funkcii ripovania.
Program má veľmi prehľadné užívateľské rozhranie. Funguje tiež ako veľmi užitočný správca vašich hudobných súborov. Po pridaní do hudobnej kolekcie aplikácia neustále stráži vaše súbory a bude ich prehrávať aj po tom, čo ich na disku premiestnite alebo premenujete.
Aby bol váš hudobný zážitok čo najlepší, môžete využiť niekoľko rozličných appletov, vďaka ktorým si môžete stiahnuť napr. informácie o pesničke alebo interpretovi. Tento open-source projekt je úplne zadarmo, ale ak sa vám páči, môžete na ďalší vývoj aplikácie prispieť na homepage programu v sekcii Download.

AmarokIntegrované webové služby

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Kvalitný hudobný prehrávač
  • Veľa appletov
  • Inteligentná tvorba playlistov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Apollo

Apollo

AudioCDplayer

AudioCDplayer

Songbird

Songbird

KaraFun

KaraFun

iRadio

iRadio

Zortam Mp3 Media Studio

Zortam Mp3 Media Studio

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 2 9 3 1 b  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Amarok

Amarok

Integrované webové služby

Integrované webové služby

Text pesničky

Text pesničky

Prehrávanie mp3

Prehrávanie mp3

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 9 9 5 6 2  :
 
Nadpis:
Text: