softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13060
  • Užívatelia: 2954

CD-téka

61 %

Slúží k prehľadu o obsahu hudobných CD.

Slovami autora:
Tento programík iste využije majiteľ početnejšej zbierky CéDéčiek. Slúži k prehľadu o obsahu hudobných CD vrátane dĺžky a názvov skladieb, názvu a roku vydania a možností pridania vlastných údajov.
Samozrejme je tu možnosť tlače zoznamu vašich CD.
Možnosti programu:
-Zoznam autorov:
Každý interprét tvorí samostatnú položku, ku ktorej je možno zapisovať vlastné údaje. Jednotlivé CD sú potom týmto autorom priraďované.
- Šablóny a užívateľské dáta:
Celá CD-téka sa skladá z 3 základných častí: Autor, Album a Skladba. Každá z nich obsahuje pevné údaje (Autor - meno, Album - autor, meno, rok, Skladba - názov, dĺžka). okrem týchto pevných dat je možno vytvoriť prakticky neobmedzené množstvo polí s užívateľskými dátami niekoľkých typov: 1) Text - pole vhodné pre krátke poznámky
2) Číslo - celočíselný údaj (napr. cena CD)
3) Dátum (dátum kúpa, požičanie)
4) Výber z možností - môžete si vytvoriť zoznam položiek (napr. hudobný štyl), z ktorého bude možno si vybrať.
5) Odkaz na súbor - do tohoto poľa sa uloží cesta k súboru. Položka je potom zobrazená ako tlačítko, ktorého stiskom je zvolený súbor spustený (vhodné napr. pre spustenie ukážok v mp3, zobrazenie dlhých textov apod.)
6) Odkaz na obrázok - rovnaké ako "Odkaz na súbor", pokuiaľ je cieľový súbor obrázok JPG, zobrazí sa. Vhodné napr. pre náhľady obalov CD. Veľké obrázky doporučujeme zmenšiť na veľkosť, v ktorej sa budú zobrazovať, budú sa potom načítať rýchlejšie.
- Výbery:
Je možno vytvoriť si zoznamy možností pre šablony. Každý má meno a možno ho použiť pre viac položiek v šablonách. Vhodné napr. k určeniu hudobného štýlu, alebo trebárs len "Áno-Nie".

CD-téka

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Sklad učebnic

Sklad učebnic

FormOffice

FormOffice

DBF Viewer Plus

DBF Viewer Plus

KnihDB

KnihDB

Cook'n Recipe Organizer

Cook'n Recipe Organizer

EDraw Organizational Chart

EDraw Organizational Chart

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 c 5 5 1 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
CD-téka

CD-téka

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e c 2 8 9 4  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)