softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12851
  • Užívatelia: 2946

CD-téka

61 %

Slúží k prehľadu o obsahu hudobných CD.

Slovami autora:
Tento programík iste využije majiteľ početnejšej zbierky CéDéčiek. Slúži k prehľadu o obsahu hudobných CD vrátane dĺžky a názvov skladieb, názvu a roku vydania a možností pridania vlastných údajov.
Samozrejme je tu možnosť tlače zoznamu vašich CD.
Možnosti programu:
-Zoznam autorov:
Každý interprét tvorí samostatnú položku, ku ktorej je možno zapisovať vlastné údaje. Jednotlivé CD sú potom týmto autorom priraďované.
- Šablóny a užívateľské dáta:
Celá CD-téka sa skladá z 3 základných častí: Autor, Album a Skladba. Každá z nich obsahuje pevné údaje (Autor - meno, Album - autor, meno, rok, Skladba - názov, dĺžka). okrem týchto pevných dat je možno vytvoriť prakticky neobmedzené množstvo polí s užívateľskými dátami niekoľkých typov: 1) Text - pole vhodné pre krátke poznámky
2) Číslo - celočíselný údaj (napr. cena CD)
3) Dátum (dátum kúpa, požičanie)
4) Výber z možností - môžete si vytvoriť zoznam položiek (napr. hudobný štyl), z ktorého bude možno si vybrať.
5) Odkaz na súbor - do tohoto poľa sa uloží cesta k súboru. Položka je potom zobrazená ako tlačítko, ktorého stiskom je zvolený súbor spustený (vhodné napr. pre spustenie ukážok v mp3, zobrazenie dlhých textov apod.)
6) Odkaz na obrázok - rovnaké ako "Odkaz na súbor", pokuiaľ je cieľový súbor obrázok JPG, zobrazí sa. Vhodné napr. pre náhľady obalov CD. Veľké obrázky doporučujeme zmenšiť na veľkosť, v ktorej sa budú zobrazovať, budú sa potom načítať rýchlejšie.
- Výbery:
Je možno vytvoriť si zoznamy možností pre šablony. Každý má meno a možno ho použiť pre viac položiek v šablonách. Vhodné napr. k určeniu hudobného štýlu, alebo trebárs len "Áno-Nie".

CD-téka

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

1st Fax Extractor

1st Fax Extractor

ViRent

ViRent

Sklad surovin

Sklad surovin

DBF Viewer Plus

DBF Viewer Plus

BarBack

BarBack

Půjčovna

Půjčovna

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a f 8 d 2 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
CD-téka

CD-téka

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 9 d 6 d 2  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)