softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13053
 • Užívatelia: 2954

ViRent

67 %

Videopožičovňa a katalóg filmových titulov.

 • Zákazníci
  V evidencii zákazníkov sa ukladajú základné informácie o zákazníkovi vrátane jeho fotografie. Každý zákazník vlastní identifikačný preukaz opatrený čiarovým kódom. Zobraziť možno históriu požičiavania a vracania nosičov a štatistiky zákazníka.
  Pre VIP zákazníkov je možné nastaviť špeciálnu cenu požičovného. Zákazníka možno vyradiť z evidencie, nasledovne mu automaticky nepôjde požičať žiadny ďaľší titul.
 • Filmové tituly
  V databázi filmov sa ukladajú základné informácie o titule, ako je názov, žáner, typ nosiča. Ďalej potom obrázky a podrobné informácie o filme (réžia, herci, apod.). Program eviduje VHS kazety a DVD disky.
  K jednému titulu môže byť evidovaných niekoľko nosičov. Každý nosič má svoje číslo, podľa ktorého sa vyhľadáva (tlač čiaroveho kódu na štítku). Získáte prehľad o požičiavaní všetkých nosičov. Nefunkčné alebo stratené nosiče možno z databáze vyradiť.
 • Požičiavanie a vracanie
  Vyhľadanie zákazníka sa prevádza pomocou kódu z preukazu. Požičiavanie, vracanie a prípadná reklamácia nosiča sa prevádza pomocou kódu nosiča (načítanie čítačkou čiarových kódov, prípadne číslom nosiča).
  V okne sa zobrazujú všetky dôležité položky: požičané a vrátené nosiče, rezervované tituly, čiastka k zaplateniu, záloha. Podľa nastavenia aplikácie možno poskytovať zľavy na požičanie a upravovať cenu pôžičky, pokiaľ nie je prevádzkareň otvorená každý deň.
 • Inventúra
  V inventúre sa porovnávajú nosiče evidované v databázi a nosiče skutečne prítomné skladom. Prehľad nosičov možno vytlačiť. Použitím prenosnej čítačky čiarových kódov budete mať inventúru hotovú behom niekoľko minút.
 • Uzávierka
  Každý deň sa prevádza uzávierka pokladne. Dôležité informácie o prevádzke videopožičovne (prehľad tržieb, požičané a vrátené nosiče, noví zákazníci, nové filmové tituly, atd.) je možné každý deň automaticky zasielať pomocou e-mailu vedúcemu/majiteľovi videopožičovne. Samozrejmosťou je tiež evidencia odvodov hotovosti do banky, poprípade vkladov do pokladne.
 • Prehľady a štatistiky
  U každého zákazníka možno zobraziť jeho informácie o histórii požičiavania nosičov, dlhy, včasné vracanie pôžičiek a celkové prehľady. Ku každému titulu si môžete zobraziť prehľad požičiavania a vracania nosičov, reklamácie zákazníkov.
ViRent

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

PSČ cz sk

PSČ cz sk

BookCAT

BookCAT

Knihy

Knihy

Hotel & Penzion

Hotel & Penzion

WowBase

WowBase

OBCE A PSČ

OBCE A PSČ

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c c f 7 8 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
ViRent

ViRent

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f 4 b a 7 1  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)