softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12847
 • Užívatelia: 2946

ViRent

67 %

Videopožičovňa a katalóg filmových titulov.

 • Zákazníci
  V evidencii zákazníkov sa ukladajú základné informácie o zákazníkovi vrátane jeho fotografie. Každý zákazník vlastní identifikačný preukaz opatrený čiarovým kódom. Zobraziť možno históriu požičiavania a vracania nosičov a štatistiky zákazníka.
  Pre VIP zákazníkov je možné nastaviť špeciálnu cenu požičovného. Zákazníka možno vyradiť z evidencie, nasledovne mu automaticky nepôjde požičať žiadny ďaľší titul.
 • Filmové tituly
  V databázi filmov sa ukladajú základné informácie o titule, ako je názov, žáner, typ nosiča. Ďalej potom obrázky a podrobné informácie o filme (réžia, herci, apod.). Program eviduje VHS kazety a DVD disky.
  K jednému titulu môže byť evidovaných niekoľko nosičov. Každý nosič má svoje číslo, podľa ktorého sa vyhľadáva (tlač čiaroveho kódu na štítku). Získáte prehľad o požičiavaní všetkých nosičov. Nefunkčné alebo stratené nosiče možno z databáze vyradiť.
 • Požičiavanie a vracanie
  Vyhľadanie zákazníka sa prevádza pomocou kódu z preukazu. Požičiavanie, vracanie a prípadná reklamácia nosiča sa prevádza pomocou kódu nosiča (načítanie čítačkou čiarových kódov, prípadne číslom nosiča).
  V okne sa zobrazujú všetky dôležité položky: požičané a vrátené nosiče, rezervované tituly, čiastka k zaplateniu, záloha. Podľa nastavenia aplikácie možno poskytovať zľavy na požičanie a upravovať cenu pôžičky, pokiaľ nie je prevádzkareň otvorená každý deň.
 • Inventúra
  V inventúre sa porovnávajú nosiče evidované v databázi a nosiče skutečne prítomné skladom. Prehľad nosičov možno vytlačiť. Použitím prenosnej čítačky čiarových kódov budete mať inventúru hotovú behom niekoľko minút.
 • Uzávierka
  Každý deň sa prevádza uzávierka pokladne. Dôležité informácie o prevádzke videopožičovne (prehľad tržieb, požičané a vrátené nosiče, noví zákazníci, nové filmové tituly, atd.) je možné každý deň automaticky zasielať pomocou e-mailu vedúcemu/majiteľovi videopožičovne. Samozrejmosťou je tiež evidencia odvodov hotovosti do banky, poprípade vkladov do pokladne.
 • Prehľady a štatistiky
  U každého zákazníka možno zobraziť jeho informácie o histórii požičiavania nosičov, dlhy, včasné vracanie pôžičiek a celkové prehľady. Ku každému titulu si môžete zobraziť prehľad požičiavania a vracania nosičov, reklamácie zákazníkov.
ViRent

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Telefonní seznam

Telefonní seznam

WTI

WTI

Databáza SK firiem

Databáza SK firiem

Docházka

Docházka

1st Fax Extractor

1st Fax Extractor

Servisní databáze SDB

Servisní databáze SDB

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 0 d 7 f 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
ViRent

ViRent

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 f 5 e 3 9  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)