softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14423
  • Užívatelia: 3210

Mafia 2

95 %

Svet vrážd, korupcie a prohibície, to je svet mafie

Mafiu od vývojárov z Ilusion Softworks, dnes už 2K Czech, pozná snáď každý. Na vlastnej koži ste si mohli vyskúšať rolu mafiána. Hra mala veľmi silný príbeh a skvelú grafiku. Netrvalo dlho a svetlo sveta uzrel aj druhý diel Mafia 2. Druhý diel nijako nenadväzuje na prvý, a vy sa tak ocitáte v úlohe mladíka menom Vito Scaletta.

Vito je prisťahovalec a snaží sa nejako pretĺcť, chce mať lepší život ako jeho otec. Stretáva sa s gangstrom Joeom, ktorý ho zláka na dráhu zločinu. No  Vito je zelenáč a začínajúci zlodejíček, preto netrvá dlho a má opletačky so zákonom. Pred väzením ho zachráni jedine služba v armáde. Nebol by to ale Vito, keby sa pri dlhšej dovolenke nestretol s Joeom, a nevzal jeho ponuku. Ten mu pomôže utiecť pred vrátením sa späť do armády. Tým sa roztáča kolobeh vrážd, lúpeží a korupcie.

Najsilnejší je v hre asi príbeh. Video sekvencie sú veľmi prepracované a nemajú ďaleko ku kvalitnému filmu. Rozhovory sú inteligentné a rozdielne. Výber zbraní i áut je tu široký a navyše autá je možné aj upravovať. Po meste sú garáže, kde môžete autu kúpiť nové ráfiky, farbu či vylepšenie motora. Celkovo je to veľmi podarená hra, aj keď má občas svoje nedostatky.

Prvý diel legendy - Mafia - sťahujte tu: Mafia Demo.

Minimálne požiadavky na hardvér:

Operačný systém: Microsoft Windows XP (SP 2)/Windows Vista/Windows 7
Procesor (CPU): Pentium D 3Ghz alebo AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual core)
Operačná pamäť (RAM): 1,5 GB
Grafická karta (GPU): nVidia GeForce 8600/ATI HD2600 Pro
Pevný disk (HDD): 8 GB voľného miesta

Free Ride Mod
S týmto módom vložíte do hry Voľnú jazdu, ktorá vám otvorí nové dobrodružstvá vo svete menom Mafia II. Vďaka autorovi majovi-213 si tak môžete užiť vilu na skale v Hillwoode, získať prístup do všetkých Save Houseov alebo autá z DLC.

Zložku "cnt_free_ride_game" z archívu skopírujte do 2K Games\Mafia II\pc\dlcs. Ak v hre zložku dlcs nemáte, vytvorte ju ručne.

Water Shader Mod
Autor Mr F prináša so svojím módom úplne nový pohľad na vodnú plochu v rámci hry. Vylepšená a vybrúsená kvalita vás určite nadchne.

Cosa Nostra
Cosa Nostra sa nikdy s ničím a nikým nepárala. Nie inak tomu bude u kompletne nového príbehu autora Michala Šafárika. Nový príbeh, nové misie a kompletne nové mesto.

The Snow Mod
Sneh dokáže prekvapiť nielen v lete, ale aj v rámci Mafie 2. Skupina tvorcov Scream a gang spolu s PG a Tommy1991 si dala tú prácu osviežiť hru poriadnou porciou zmrznutej vody v podobe snehovej vrstvy na vozovke, budovách i automobiloch.

Extreme Ride Mod 2
Nové úlohy, zmena náročnosti a mnoho nových vecí robí z extrémnej jazdy úplne novú hernú záležitosť. Autor Mafian2771989 si dal na móde naozaj záležať.

MafiaDataXTractor
Tento podporný programík slúži k úspešnej inštalácii niektorých menších módov do hry. Dokáže totiž sprístupniť (rozbaliť) potrebné herné zložky (napr. Models, Maps, Textures a ďalšie). Ak je potrebné ho použiť, návod umiestnený v rámci vlastného módu na to upozorní. Väčšina módov je však samoinštalačná.

Všetky módy sú umiestnené v sekcii Verzia - Doplnky.

Mafia 2Naháňačky

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelá grafika
  • Mnoho akčných scén
  • Silný príbeh
  • Nenadväzuje na predchádzajúci diel
  • Prepracované misie
  • Široký arzenál zbraní

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Síla lásky

Síla lásky

Star Wars: Reflections

Star Wars: Reflections

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 1 8 5 a 6  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Mafia 2

Mafia 2

Naháňačky

Naháňačky

Prepracované mesto

Prepracované mesto

Rodina na prvom mieste

Rodina na prvom mieste

Prestrelky

Prestrelky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 c 8 0 e e  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia