softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Remember!

Verze - 2,55 MB

Remember!

69 %

Už nikdy na nič nezabudnete.

Slovami autora :
Stava sa Vám, že zabudnete na nejakú vec alebo si niečo napíšete na papier a zabudnete, kam ste ho položili? Ak áno tak Remember! Vám veľmi pomôže. Program je celý navrhnutý v príjemnom a prehľadnom grafickom kabáte. Slúži k písaniu poznámok, ktoré si potom môžete "nalepovať" na plochu + obsahuje "budík", ktorý Vám bude v určitý dátum a čas pripomínať určitú udalosť podľa vašich kritérií.

Budík
Budík obsahuje 5 tlačidiel, Pridaj, Zmeň, Zmaž a dve tlačidlá pre posun v zozname udalostí. V zozname sú červeno vyznačené položky, ktoré sú neaktívne a tak pre Vás nieje problém rozlíšiť, či je udalosť aktívna alebo nie. Pri nájdení kurzoru na položku sa položka zafarbí, aby sa zlepšila orientácia v zozname. Položka sa zafarbí tiež pri kliknutí na ňu, a tak nebude problém rýchlo zistiť označenú položku. Ak takto položku označíte, stačí už kliknúť na Zmeň alebo Zmaž podľa vašej voľby.

Dialóg na pridanie poznámky je až na iné kritéria totožný s budíkom. Aj tu stačí zvoliť pár kritérií a poznámka je na svete.

Akonáhle sa na internete objaví nová verzia Remember!, program o tom dá ihneď patrične vedieť.

Stačí kliknúť na tlačítko ANO a aplikácia sa o stiahnutie updatu postará sama. Potom stačí prejsť sprievodcu updatu a nová verzia je pripravená k použitiu.

Program sa spúšťa so štartom systému, hlavné okno sa schová do tray a poznámky sa zobrazí na ploche, budík sa samozrejme tiež aktivuje.

Obsahuje tiež tzv. „plug-in“ systém. Jedná sa o to, že môže si z našich stránok stiahnuť ďalšie rozšírenie pre aplikáciu. Rozšírenie môže napr. zobrazovať na ploche kto má dnes či zajtra sviatok alebo ukazovať aktuálne počasie a predpoveď. Môže tiež kontrolovať Vašu e-mailovou schránku. Možnosti rozšírenia niesu ničím obmedzené. To z našej aplikácie robí užitočnú aplikáciu pre skoro všetky činnosti.

Táto aplikácia už bohužiaľ nemôže byť freeware, ale cena je v pomere cena/kvalita veľmi nízka. Túto aplikáciu môžete mať iba za 200Kč. Ako zakúpiť plnú verziu a čo všetko získate kúpou sa dozviete na stránke výrobcu.
Remember!

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Pracovný kalendár

Pracovný kalendár

Birthday Reminder

Birthday Reminder

RemoteCalendars

RemoteCalendars

Reminder

Reminder

Rainlendar Lite

Rainlendar Lite

In My Diary

In My Diary

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 8 6 e 0 b  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Remember!

Remember!

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 c b 6 5 2  :
 
Nadpis:
Text: