softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11529
  • Užívatelia: 2768

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Kniha jázd – Speedy

Verze 6.70 - 12,29 MB

Kniha jázd – Speedy

81 %

Evidujte jazdy pohodlne automaticky

Kniha jázd - Speedy prináša skvelé možnosti na poli automatické evidencia a spracovanie cestovných dokladov. Ak používate firemné auto, alebo ten vlastné pre firemné účely, musíte si viesť knihu jázd a vyplňovať cestovné príkazy. Program od spoločnosti Kamar Software sa postará o väčšinu povinných prvkov automaticky.

Možností je naozaj veľké množstvo - používateľ môže program využívať len pre ukladanie dát a všetko vypĺňať ručne. Môže ale tiež zvoliť čiastočnú, alebo úplnú automatizáciu. Pri týchto spôsoboch zápise program čerpá dáta z GPS modulu umiestneného v automobile a ďalej aktuálne informácie o cenách pohonných hmôt a stravnom z internetu. V oboch prípadoch však používateľ získa elektronickú, samozrejme jednoducho zálohovateľný podobu knihy jázd. Tú je možné navyše využiť pre získanie prehľadných štatistík a grafov, prípadne pre spätný monitoring prejdených trás.

Program poskytuje zaujímavú funkciu spätného vyhodnocovanie jázd, kedy dokáže rozlíšiť použitie Sk vs EUR podľa zaúčtovania jazdy. Tlačové výstupy sú potom tvorené podľa platnej legislatívy a bez problémov prejdú aj počas daňovej kontroly.

Kniha jázd – SpeedyEvidencia jázd

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jednoduché ovládanie programu
  • Automatické možnosti
  • GPS synchronizácia
  • Záznam trás, dĺžok, spotreby, stavu paliva
  • Široké možnosti exportu

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

AdmWinDE

AdmWinDE

Zeus (skladová evidence)

Zeus (skladová evidence)

JPShop

JPShop

Fakturky

Fakturky

Telefon Detail

Telefon Detail

Faktúra Plus

Faktúra Plus

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  0 4 5 1 2 9  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)