softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Toxers

85 %

Utečte pred nebezpečnými červami

Mesto postihla katastrofa. Vybuchla továreň na zmrzlinu. A aby nestačilo, že sa obyvatelia nebudú môcť pri sparných letných dňoch osviežiť chutnou zmrzlinou, tak sa ešte v meste začali rojiť vražedné červy. Tieto nebezpečné stvorenia sa veľmi rýchlo rozmnožovali, až kým obsadili celé mesto. Prežilo len pár statočných obyvateľov, ktorí teraz chcú z mesta utiecť. Existuje však len jedna cesta von - cez most. Tam sa však usadila kráľovná červov, ktorá je nesmierne nebezpečná a silná.
Hra obsahuje 17 rôznych oblastí, ktoré budete preskúmavať. Mapa je rozdelená na niekoľko políčok, na ktorých môžete nájsť užitočné veci - preživší, ktorí sa pripoja k vášmu úteku, alebo tiež skupiny vražedných červov, s ktorými budete bojovať. Súboje prebiehajú ťahovo a mnohokrát budete stáť aj proti skupinám nepriateľov. Našťastie si do svojej partie môžete prizvať ľudí, ktorých už ste zachránili, a tí vám v boji značne pomôžu.
Z mesta sa môžete dostať dvoma základnými spôsobmi. Buď sa rozhodnete k tomu, že musíte utiecť čo najrýchlejšie, pričom budete musieť veľa taktizovať, alebo sa spoľahnete na hrubú silu a budete mesto starostlivo preskúmavať, kým sa vydáte na most, kde vás čaká záverečný súboj.
Toxers je veľmi nevšedná a chytľavá hra. Čaká na vás veľa napínavých súbojov a záverečná bitka je naozaj zabijácka. Podarí sa vám poraziť kráľovnú a utiecť z mesta?

Na spustenie tejto hry budete potrebovať Adobe Flash Player, ktorý nájdete tu.

ToxersNepreskúmané mesto

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Ťahový systém súbojov
  • Prieskum rozľahlého mesta
  • Útek pred vražednými červami

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Overtorque Stunt Racing

Overtorque Stunt Racing

Flood Runner 4

Flood Runner 4

Ninja Pi-Ro

Ninja Pi-Ro

Flight

Flight

Avalon Siege

Avalon Siege

Takeover

Takeover

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 b 8 a 4 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Toxers

Toxers

Nepreskúmané mesto

Nepreskúmané mesto

Množstvo užitočných vecí

Množstvo užitočných vecí

Ťahové bitky

Ťahové bitky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 d d 5 7 e  :
 
Nadpis:
Text: