softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Opera One

93 %

Nový internetový prehliadač s AI ponúka doposiaľ nevidený zážitok

Spoločnosť Opera predstavila nový prehliadač s názvom Opera One, ktorý časom nahradí jej vlajkovú loď. Nórska spoločnosť uviedla, že tento nový prehliadač má prvky, vďaka ktorým bude pripravený na "generatívnu budúcnosť založenú na umelej inteligencii".

Hlavnou funkciou prehliadača Opera One, ktorý sa uvádza ako náhľad verzia pre vývojárov, je nový koncept zoskupovania kariet s názvom "Tab Islands". Ten automaticky zoskupuje karty na základe kontextu. Ak napríklad hľadáte miesta na večeru, karty s rôznymi ponukami a lokalitami sa zoskupia. Ak pracujete na niekoľkých dokumentoch Google, budú tiež zoskupené dohromady.

Každý ostrov (alebo skupina) je reprezentovaný zvislým farebným stĺpcom, ktorý môžete rozbaliť a zložiť kliknutím. Pre zbalené ostrovy je k dispozícii praktická funkcia tooltip, ktorá vám pomôže nájsť správnu skupinu kariet.

Joanna Czajka, produktová riaditeľka spoločnosti Opera, uviedla, že tento nový prístup je "prirodzeným spôsobom usporiadania kariet do kontextových skupín bez toho, aby sa narušil tok informácií".

Opera One používa viacvláknový kompozitor, ktorý pomáha pri plynulom vykresľovaní rôznych zložitých webových animácií prostredníctvom GPU. Pomáha tak pri lepšom výkone s ostrovom kariet a ďalšími pripravovanými funkciami, ako je prepracovaný adresný riadok.

Pokiaľ ide o funkcie nového prehliadača zamerané na umelú inteligenciu, Opera zatiaľ neposkytla veľa podrobností. Spresnila však, že integrácie ChatGPT a ChatSonic, ktoré do vlajkového prehliadača uviedla v marci, budú predvolene zapnuté.

Opera One ešte neskôr v tomto roku nahradí vlajkový produkt spoločnosti - prehliadač Opera - v systémoch Windows, MacOS a Linux.

Opera OneOpera One

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nový prehliadač s umelou inteligenciou
  • Doposiaľ nevidený zážitok z prehliadania
  • Karty spojené podľa témy
  • Automaticky vyhodnotí obsah a zlúči do jedného „ostrovčeka“
  • Implementované chatboty
  • Nádherný a uhladený dizajn

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

NoScript

NoScript

Sielo

Sielo

IE AutoFill

IE AutoFill

IE7Pro

IE7Pro

Internet Explorer 10

Internet Explorer 10

Comodo Chromodo

Comodo Chromodo

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 8 b 2 d e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

Opera One

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 3 f a 6 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia