softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14986
  • Užívatelia: 3233

Office 2016

84 %

Obľúbený kancelársky balík vo verzii 2016

Microsoft vydáva ďalšiu verziu svojho prvotného produktu menom Office (skoršie dlhé označenie Microsoft Office alebo MS Office sa už naďalej nepoužíva). Office 2016 nadväzuje na prelomovú verziu Microsoft Office 2013, ktorá po prvýkrát priniesla nové Metro rozhranie inšpirované systémom MS Windows 8.

Office 2016 sa vzhľadovo inšpiruje ako v predchádzajúcej verzii, tak ale vzhliada aj k verziám starším a súčasne pridáva niektoré vlastné prvky. Strohosť a typická jednoduchosť v grafickom prevedení aj 2D vzhľad ovládacích prvkov pochádza z predchádzajúcej verzie. Pre rozmiestnenie nástrojov však 2016ka nepoužíva ony užívateľovi zatracované bloky, ale vracia sa späť k pôvodnému klasickému rozmiestneniu pomocou kariet. Novinkou je potom pridanie grafických tém s vodoznakmi, ktoré si užívateľ môže podľa vlastného vkusu vložiť do hornej lišty.

Čo sa týka výrazných a hlavne funkčných zmien, užívatelia sa môžu tešiť na vyhľadávacie okienko vo Worde, ktoré im pomôže s používaním a hľadaním jednotlivých nástrojov. Excel bol vybavený mnohými novými funkciami a pákami pre prácu s dátami a ich zobrazovaním do máp. Celkovo potom balík disponuje možnosťou priameho prístupu k dátam v cloude.

Upozornenie: Na stiahnutie je ponúkaná verzia s označením Preview a to v 32 aj 64-bit variante. Ide o skúšobnú verziu, ktorá predchádza plnohodnotnému vydaniu. Užívatelia sa teda musia pripraviť na to, že nie všetko je dokonale doladené, že budú vychádzať opravné balíky a rôzne updaty. Súčasne nemožno mať nainštalované dve verzie tohto kancelárskeho balíka (napríklad MS Office 2010 alebo 2013). Pre aktiváciu na 180 dní alebo do vydania plnohodnotnej verzie zadajte sériové číslo: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Office 2016Všetky služby

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Preview až na 180 dní
  • Vyhľadávanie funkcií vo Worde
  • Staronové usporiadanie nástrojov
  • Grafické stvárnenie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Presentation Wizard

Presentation Wizard

IntelliEdit

IntelliEdit

Evidence kontaktů

Evidence kontaktů

Listové obálky

Listové obálky

Microsoft Project 2003

Microsoft Project 2003

EasyOffice

EasyOffice

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 f 4 d 8 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Office 2016

Office 2016

Všetky služby

Všetky služby

Užívateľská téma

Užívateľská téma

Prehľad programov

Prehľad programov

Vzhľad

Vzhľad

Grafy

Grafy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 7 e 9 4 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia