softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11578
  • Užívatelia: 2783

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Office 2016

84 %

Obľúbený kancelársky balík vo verzii 2016

Microsoft vydáva ďalšiu verziu svojho prvotného produktu menom Office (skoršie dlhé označenie Microsoft Office alebo MS Office sa už naďalej nepoužíva). Office 2016 nadväzuje na prelomovú verziu Microsoft Office 2013, ktorá po prvýkrát priniesla nové Metro rozhranie inšpirované systémom MS Windows 8.

Office 2016 sa vzhľadovo inšpiruje ako v predchádzajúcej verzii, tak ale vzhliada aj k verziám starším a súčasne pridáva niektoré vlastné prvky. Strohosť a typická jednoduchosť v grafickom prevedení aj 2D vzhľad ovládacích prvkov pochádza z predchádzajúcej verzie. Pre rozmiestnenie nástrojov však 2016ka nepoužíva ony užívateľovi zatracované bloky, ale vracia sa späť k pôvodnému klasickému rozmiestneniu pomocou kariet. Novinkou je potom pridanie grafických tém s vodoznakmi, ktoré si užívateľ môže podľa vlastného vkusu vložiť do hornej lišty.

Čo sa týka výrazných a hlavne funkčných zmien, užívatelia sa môžu tešiť na vyhľadávacie okienko vo Worde, ktoré im pomôže s používaním a hľadaním jednotlivých nástrojov. Excel bol vybavený mnohými novými funkciami a pákami pre prácu s dátami a ich zobrazovaním do máp. Celkovo potom balík disponuje možnosťou priameho prístupu k dátam v cloude.

Upozornenie: Na stiahnutie je ponúkaná verzia s označením Preview a to v 32 aj 64-bit variante. Ide o skúšobnú verziu, ktorá predchádza plnohodnotnému vydaniu. Užívatelia sa teda musia pripraviť na to, že nie všetko je dokonale doladené, že budú vychádzať opravné balíky a rôzne updaty. Súčasne nemožno mať nainštalované dve verzie tohto kancelárskeho balíka (napríklad MS Office 2010 alebo 2013). Pre aktiváciu na 180 dní alebo do vydania plnohodnotnej verzie zadajte sériové číslo: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Office 2016Všetky služby

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Preview až na 180 dní
  • Vyhľadávanie funkcií vo Worde
  • Staronové usporiadanie nástrojov
  • Grafické stvárnenie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Převody jednotek

Převody jednotek

FreePDFSign

FreePDFSign

Microsoft Office 2003 SP

Microsoft Office 2003 SP

EasyOffice

EasyOffice

Listové obálky

Listové obálky

OxygenOffice Professional

OxygenOffice Professional

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 c 9 c 7  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)