softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11539
  • Užívatelia: 2772

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Overset Manager

Verze - 0,67 MB

Overset Manager

81 %

Tachometer pre Váš text.

Slovami autora:
Overset Manager od spoločnosti SoftCare, zásuvný modul pre Adobe InDesign CS a Adobe InCopy CS, poskytuje dokonalý prehľad o dĺžke textu a jeho pretečeniu, a umožňuje spočítať, zobraziť, editovať a vytlačiť neumiestnený text.
Dĺžku textu počíta Overset Manager z počtu znakov a počtu riadkov a informácie zobrazuje v plávajúcej palete. Táto paleta je zobrazená vždy pri editácii textu, a umožňuje vám sledovať výsledok vašich úprav. Môžete sledovať dĺžku vybraného textu, dĺžku textu v textovom rámčeku alebo dĺžku zreťazeného textu, a vidieť pritom zvlášť dĺžku textu umiestneného v rámčeku a textu pretékajúceho. Dajú sa počítať i riadky rukopisu.
Overset Manager ponúka možnosť voľby, či chcete automaticky zobrazovať rámčeky pre pretečený text alebo nie, a či pouze pre vybraný text, alebo pre celý text na stránke.
Rámčeky zobrazujúce pretečený text sú umiestnené vedľa pravého dolného rohu textového rámčeku alebo vedľa posledného rámčeku v reťazci. Sú vyfarbené svetlo žltou farbou tak, aby vás upozornili vždy vo chvíli, kedy text preteká. I v prípade, že text tečie medzi viac stránkami, vás paleta Overset Manager vždy upozorní už na prvej stránke, že na konci nejaký text preteká.
Rámčeky s pretekajúcim textom sa chovají ako bežné textové rámčeky, tzn. text v nich možno editovať, možno ich na stránke premiestňovať a meniť ich veľkosť. Rozdiel je však v tom, že akonáhle je veškerý text umiestnený, tieto rámčeky sú automaticky odstránené. Dokonca sa dajú i vytlačiť, takže je možné prevádzať korektúry priamo na papieri i v neumiestnenom texte.
Zásuvný modul Overset Manager je určený pre aplikácie InDesign CS a InCopy CS. Zatiaľ čo InCopy poskytuje redaktorom štatistické informácie a umožňuje editovať neumiestnený text v režime zobrazenia Galley a Story, spoločnosť SoftCare prináša tieto veľmi užitočné nástroje i do režimu Layout, ktorý umožní autorovi vidieť text i s rozvrhnutím, presne tak, ako sa zobrazí na stránke v InDesignu
Skúšobná verzia je plne funkčná 30 dní.
Overset Manager

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

AutoUnbreak

AutoUnbreak

Sklad WalSoft GOLD

Sklad WalSoft GOLD

Ezy Invoice

Ezy Invoice

Tabulky

Tabulky

AddressBook

AddressBook

PDF-XChange Viewer

PDF-XChange Viewer

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  a f 2 3 3 7  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)