softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13663
  • Užívatelia: 3030

Overset Manager

Verze - 0,67 MB

Overset Manager

81 %

Tachometer pre Váš text.

Slovami autora:
Overset Manager od spoločnosti SoftCare, zásuvný modul pre Adobe InDesign CS a Adobe InCopy CS, poskytuje dokonalý prehľad o dĺžke textu a jeho pretečeniu, a umožňuje spočítať, zobraziť, editovať a vytlačiť neumiestnený text.
Dĺžku textu počíta Overset Manager z počtu znakov a počtu riadkov a informácie zobrazuje v plávajúcej palete. Táto paleta je zobrazená vždy pri editácii textu, a umožňuje vám sledovať výsledok vašich úprav. Môžete sledovať dĺžku vybraného textu, dĺžku textu v textovom rámčeku alebo dĺžku zreťazeného textu, a vidieť pritom zvlášť dĺžku textu umiestneného v rámčeku a textu pretékajúceho. Dajú sa počítať i riadky rukopisu.
Overset Manager ponúka možnosť voľby, či chcete automaticky zobrazovať rámčeky pre pretečený text alebo nie, a či pouze pre vybraný text, alebo pre celý text na stránke.
Rámčeky zobrazujúce pretečený text sú umiestnené vedľa pravého dolného rohu textového rámčeku alebo vedľa posledného rámčeku v reťazci. Sú vyfarbené svetlo žltou farbou tak, aby vás upozornili vždy vo chvíli, kedy text preteká. I v prípade, že text tečie medzi viac stránkami, vás paleta Overset Manager vždy upozorní už na prvej stránke, že na konci nejaký text preteká.
Rámčeky s pretekajúcim textom sa chovají ako bežné textové rámčeky, tzn. text v nich možno editovať, možno ich na stránke premiestňovať a meniť ich veľkosť. Rozdiel je však v tom, že akonáhle je veškerý text umiestnený, tieto rámčeky sú automaticky odstránené. Dokonca sa dajú i vytlačiť, takže je možné prevádzať korektúry priamo na papieri i v neumiestnenom texte.
Zásuvný modul Overset Manager je určený pre aplikácie InDesign CS a InCopy CS. Zatiaľ čo InCopy poskytuje redaktorom štatistické informácie a umožňuje editovať neumiestnený text v režime zobrazenia Galley a Story, spoločnosť SoftCare prináša tieto veľmi užitočné nástroje i do režimu Layout, ktorý umožní autorovi vidieť text i s rozvrhnutím, presne tak, ako sa zobrazí na stránke v InDesignu
Skúšobná verzia je plne funkčná 30 dní.
Overset Manager

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

E-Shop Panda

E-Shop Panda

Kon Tak Ty

Kon Tak Ty

MyCourts

MyCourts

PDF Meld

PDF Meld

PDF2EXE

PDF2EXE

CalcRecovery

CalcRecovery

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 0 9 8 1 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Overset Manager

Overset Manager

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 7 3 b a 1  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)