softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11351
  • Užívatelia: 2703

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Overset Manager

Verze - 0,67 MB

Overset Manager

81 %

Tachometer pre Váš text.

Slovami autora:
Overset Manager od spoločnosti SoftCare, zásuvný modul pre Adobe InDesign CS a Adobe InCopy CS, poskytuje dokonalý prehľad o dĺžke textu a jeho pretečeniu, a umožňuje spočítať, zobraziť, editovať a vytlačiť neumiestnený text.
Dĺžku textu počíta Overset Manager z počtu znakov a počtu riadkov a informácie zobrazuje v plávajúcej palete. Táto paleta je zobrazená vždy pri editácii textu, a umožňuje vám sledovať výsledok vašich úprav. Môžete sledovať dĺžku vybraného textu, dĺžku textu v textovom rámčeku alebo dĺžku zreťazeného textu, a vidieť pritom zvlášť dĺžku textu umiestneného v rámčeku a textu pretékajúceho. Dajú sa počítať i riadky rukopisu.
Overset Manager ponúka možnosť voľby, či chcete automaticky zobrazovať rámčeky pre pretečený text alebo nie, a či pouze pre vybraný text, alebo pre celý text na stránke.
Rámčeky zobrazujúce pretečený text sú umiestnené vedľa pravého dolného rohu textového rámčeku alebo vedľa posledného rámčeku v reťazci. Sú vyfarbené svetlo žltou farbou tak, aby vás upozornili vždy vo chvíli, kedy text preteká. I v prípade, že text tečie medzi viac stránkami, vás paleta Overset Manager vždy upozorní už na prvej stránke, že na konci nejaký text preteká.
Rámčeky s pretekajúcim textom sa chovají ako bežné textové rámčeky, tzn. text v nich možno editovať, možno ich na stránke premiestňovať a meniť ich veľkosť. Rozdiel je však v tom, že akonáhle je veškerý text umiestnený, tieto rámčeky sú automaticky odstránené. Dokonca sa dajú i vytlačiť, takže je možné prevádzať korektúry priamo na papieri i v neumiestnenom texte.
Zásuvný modul Overset Manager je určený pre aplikácie InDesign CS a InCopy CS. Zatiaľ čo InCopy poskytuje redaktorom štatistické informácie a umožňuje editovať neumiestnený text v režime zobrazenia Galley a Story, spoločnosť SoftCare prináša tieto veľmi užitočné nástroje i do režimu Layout, ktorý umožní autorovi vidieť text i s rozvrhnutím, presne tak, ako sa zobrazí na stránke v InDesignu
Skúšobná verzia je plne funkčná 30 dní.
Overset Manager

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Business Card Designer

Business Card Designer

Evidence kontaktů

Evidence kontaktů

FORMIK

FORMIK

AM-Notebook Pro

AM-Notebook Pro

Micropro Bookmark Notepad

Micropro Bookmark Notepad

Natural Word

Natural Word

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  f e 5 c 5 8  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)